ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній



TOPIC: Горе будівельник, чи можна заставити виправити

Горе будівельник, чи можна заставити виправити 08 вер. 2017 12:55 #4870

  • Cvyatik
  • Cvyatik's Avatar
Всім доброго дня, в ідеалі де іменно створювати тему не зрозумів, рішив поки тут зупинитися.
Може хто щось підскаже. (якщо що, одразу вибачаюся за суржик)
Купили квартиру під києвом, з рік нічого не робили, поки вона добудувалася і здавалася, з весни почали шевелитися, почав помічати кучу косяків будівельника, спасибі прорабу.
Але саму головну проблему побачив в середині літа. Прийшовши в кв. включивши воду побачив в бачку унітаза воду грязну, подумав що пилі просто куча була, злив, ще раз набрав, злив - набрав, зрозумів що нічого не змінюється, набрав води в бутилку, подивився під світлом, мутна вода, беру куплену воду в туж бутилку наливаю, де була мутна вода, чисто, пішов по сусідам, в них з крана мутна вода. Знаючі ціх косячників я одразу задумався де вони ще налажали, був якраз дождливий день і мисля прийшла, а не причина тому мутна вода, що дождь десь щось підмиває і ця вся радість в скважину попадає, не буду ще довше описувати, так і було, жилий дом, зроблено дві скважени і обі не зовсім ідельно зроблені, а труба в яку запихнули насос обмотали кучую скочем. Я розмовляв з сусідами, одні з них казали, " так, ми тут з весни живемо і такі проблеми якраз під час дождів і виникають". (скажем так, я з усіма розмовляв і прорабом, і т.д.)

Питання, до тих хтось дісно розуміється в таких юридичних питаннях, чи є в мене можливість заставити застройщика виправити цю проблему за його кошт, так як ми вже маємо договір на куплю/продажу, визвати знаючих дядьків, щоб він їм заплатив і вони все класно зробили?
The administrator has disabled public write access.

Горе будівельник, чи можна заставити виправити 19 вер. 2017 18:02 #4934

  • Cvyatik
  • Cvyatik's Avatar
щось я не розумію, ніхто нічого не підскаже?
The administrator has disabled public write access.

Горе будівельник, чи можна заставити виправити 05 жовт. 2017 13:02 #5002

  • АнтонинаЦипковская
  • АнтонинаЦипковская's Avatar
Мне кажется что у нет. С самого начал не заметили, работу приняли. Теперь они отмахнуться только от Вас, мол при сдаче объекта все было в порядке.
The administrator has disabled public write access.

Горе будівельник, чи можна заставити виправити 09 груд. 2017 23:54 #5256

  • Angelya
  • Angelya's Avatar
Вам бы лучше к юристу по такому вопросу обратиться. Или у вас уже всё разрешилось? Если да, то расскажите как всё обернулось.
The administrator has disabled public write access.

Горе будівельник, чи можна заставити виправити 11 груд. 2017 11:11 #5266

  • Cvyatik
  • Cvyatik's Avatar
я з місяць мурижив своїх сусідів, зрузумів що їм все одно, походу біля мене якісь свині живуть, були збори по утворенню обслуговуючої організації, був там застройщик, я йому в морду казав що вони накосячили і всім сусідам сказав "що це те що ви п*єте кожен день", я почув:
- купи фільтр
- я купляю воду звагалі то і мені по.....
- а я пью і норм
- що тобі мішає тот скотч на скважені (прораб при всіх таке вимочив)

Ну а потім як вони ще почали питати у кооператівщика, "чи можна з ним працювати і чи можна йому довіряти", я повнюстю приоф*гел, сказав про себе гуляйте садом, потім ще щось трохи старався їх врозумити, ну а на сьогодншій день я остаточно забив на все "хе". Я навіть чуть не став ОСББ, але благо тупість місцевих не дала мені такої змоги, не вдячне на сьогодні діло - людям допомогати.

п.с. Там ще і косяки з відкачкою відходів вилізли, фасад погано утеплений і ще кучу, куча косяків, школа життя в цьому питанню в мене ще та на сьогодні.
The administrator has disabled public write access.

Горе будівельник, чи можна заставити виправити 13 січ. 2018 12:54 #5432

  • Midkolin
  • Midkolin's Avatar
  • Offline
  • Новый участник
  • Posts: 14
  • Karma: -2
Можно, но только через суд.
The administrator has disabled public write access.

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Товары для строителей: