Четверг, 07 февраля 2019 11:20

Різнобарвна атмосфера у дитячих лікарнях України

Всеукраїнський соціальний проект «Кольоровий світ дитинства», який впродовж семи років реалізує компанія «Снєжка-Україна», дарує маленьким пацієнтам позитивний казковий мікроклімат.

Мета благодійної програми – сприяння дитячим відділенням лікарень України у ремонтах інтер'єрів і на завершальному етапі у художньому розписі стін барвистими дитячими ілюстраціями. Генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» підкреслює: «Ми з радістю допомагаємо дитячим лікувальним установам в опорядженні інтер'єрів. Основне завдання нашого проекту - оздобити дитячі лікарні ілюстраціями, які дозволяють забути маленьким пацієнтам про те, що вони не вдома. Адже розуміємо, що у такому інтер'єрі діткам простіше здолати хворобу».

Для ефективної реалізації проекту «Кольоровий світ дитинства» компанія «Снєжка-Україна» активно співпрацює з професійними художниками, які розробляють ескізи малюнків, а згодом їх розписують на стінах. Відповідно для виконання барвистих ілюстрацій підприємство «Снєжка-Україна» надає кольорові фарби й інші матеріали.

Різнобарвна атмосфера у дитячих лікарнях України

Програма «Кольоровий світ дитинства» успішно мандрує Україною, його реалізовано у Львові, Новояворівську, Яворові, Луцьку, Тернополі, Рівному, Житомирі, Івано-Франківську, Сумах, Вінниці. І у кожному медичному закладі створено індивідуальне середовище барвистих композицій з унікальними казковими персонажами.

ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 283 раз  •  

     

    Выбор редакции: