ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПолучить «строительную амнистию» можно в приложении «Дія»

Получить «строительную амнистию» можно в приложении «Дія»

Как стало известно Строительному порталу ProfiDom.com.ua, «Дія» запустила функцию ввода жилья в эксплуатацию и «строительной амнистии»

01.12.2021 16:20

Раздел Законодательство

НОВОСТИ КОМПАНИЙ:

PrevNext
Понедельник, 01 июня 2020 16:20

«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості

«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості
ТзОВ «Снєжка-Україна» – успішний і знаний виробник лакофарбових матеріалів, що працює на українському ринку 20 років поспіль. Підприємство повсякчас дбає про виготовлення якісної продукції, а також підтримує різні суспільні ініціативи й реалізує соціальні програми. Так, відомий виробник підтримав ідею облаштування в Яворівській центральній районній дитячій бібліотеці бібліохабу творчості, який було презентовано місцевим представникам влади у День захисту дітей.

Сучасний світ інформаційних технологій розвивається надзвичайно швидкими темпами, тому нинішніх дітей, які захоплюються різними електронними ґаджетами, складно привчити до читання й поваги до книжки. Відповідно, щоби бути у тренді, працівники українських бібліотек шукають нові підходи для залучення юні до процесу читання. Адже в усі часи книжка мала вагомий вплив на формування і розвиток людини. Тож як достукатися до дітей і які цікаві методи їм запропонувати, аби вони полюбили читання?

У теперішній час читальня має стати цікавим майданчиком, що збирає не лише читачів, які приходять по книжки, а й однодумців, цікавих і знаних людей під час різноманітних мистецько-культурних подій. Також дуже важливим чинником для зацікавлення читачів у постійному відвідуванні бібліотеки є креативне оздоблення її простору. Адже зовнішній вигляд, естетика й комфортні умови робочих місць насамперед створюють ефективне враження і впливають на бажання маленьких читачів щоразу приходити в гості до улюбленої читальні.

«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості

Працівники Яворівської центральної районної дитячої бібліотеки вирішили облаштувати яскраво-комфортний творчий куточок для своїх юних відвідувачів, який спонукатиме дітей щоразу приходити до книгозбірні по книжки, а також брати участь у пізнавальних заходах. Посприяла дитячій бібліотеці в реалізації барвистого проєкту компанія «Снєжка-Україна», яка надала потрібні лакофарбові матеріали.

«Наша фірма вже багато років поспіль утілює соціальний проєкт «Кольоровий світ дитинства», в рамках якого розмальовує стіни в лікарнях барвистими казковими сюжетами. Тож «Снєжка-Україна» здобула чималий досвід у реалізації аналогічних проєктів з оздоблення казковими ілюстраціями інтер'єрів дитячих установ. Тому ми як соціально відповідальна компанія радо долучилися до ініціативи й підтримали програму, ідея якої – створити найкращі мотиваційні умови для юних читачів. Адже створений художниками малюнок додає неповторної казкової атмосфери бібліотечному простору, який захоплює і мотивує дітей приходити сюди знову. Водночас стінний тематичний розпис популяризує процес читання серед дітей і надихає юних відвідувачів пізнавати світ за допомогою книжки», – зазначає менеджер із зв’язків з громадськістю ТзОВ «Снєжка-Україна» Галина Данилюк.

«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості

Звісно, до майстерного виконання творчого розпису стін долучилися юні талановиті особистості. Протягом кількох осінніх місяців троє учениць 4-го класу Яворівської школи мистецтв ім. М. Вербицького – Христина Ядлось, Анжеліка Процик й Анастасія Мазурак – під керівництвом викладача образотворчого мистецтва Олени Лубенець малювали художні ілюстрації. Для створення малюнків й оновлення приміщень читальні було використано інтер'єрні кольорові фарби ТМ Śnieżka, виготовлені на базі сучасних технологій, що є безпечними для здоров'я дітей.

Керівник творчої групи й художниця Олена Лубенець, зокрема, підкреслила: «Цей художній проєкт – це наш спільний творчий доробок з ученицями Яворівської школи мистецтв. Яскраве втілення настінного розпису – це для мене як викладача гарний досвід мотивувати сучасних дітей і залучати їх до креативних образотворчих задумів, аби сповна розкрити їхній творчий потенціал. Водночас реалізація цієї ідеї – це успішне виконання їхніх екзаменаційних робіт».

Відтепер Яворівська центральна районна дитяча бібліотека – це сучасний творчо-пізнавальний осередок, який щодня об'єднує дітей для читання літератури, цікавих дискусій, розвитку й зустрічей з відомими особистостями.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 1161 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Будь в курсе! Подпишись на новости строительства:

Товары для строителей:

Бутилкаучуковый герметик d3 мм
(Стройматериалы / Кровельные материалы)

Бутилкаучуковый герметик d3 мм

Ремонт евроокон. Ремонт пластиковых окон и дверей.
(Окна, двери, стеклопакеты / Окна)

Ремонт евроокон. Ремонт пластиковых окон и дверей.

сварка, ковка, монтаж киев недорого без посредников
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

сварка, ковка, монтаж киев недорого без посредников

Всё для электрических сетей - продукция в ассортименте
(Электричество / Электросчетчики)

Всё для электрических сетей - продукция в ассортименте

Подготовим металлопластиковые окна к зиме Одесса.
(Окна, двери, стеклопакеты / Окна)

Подготовим металлопластиковые окна к зиме Одесса.

Изготавливаем решётки на окна, навесы, козырьки, беседки
(Стройматериалы / Фасадные материалы)

Изготавливаем решётки на окна, навесы, козырьки, беседки

опоры трубопроводов
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

опоры трубопроводов

Колючая проволока Егоза для заборов и ограждений, установка
(Стройматериалы / Металлопрокат и метизы)

Колючая проволока Егоза для заборов и ограждений, установка

Work.ua — робота в Україні

Work.ua — сайт поиcка работы №1 в Украине