Ремонтнi роботи у багатоповерхiвцi стартували восени минулого року.
Будiвельники виконали роботи з монтажу цегляної кладки стiн горища та плит перекриття п'ятого поверху. Наразi проводять роботи з утеплення горища, монтаж цегляної кладки вентиляцiйних каналiв на покрiвлi та улаштування монолiтного залiзобетонного перекриття мiж третiм та четвертим поверхами. Розпочато пiдготовчi роботи з монтажу металопластикових конструкцiй.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, надалi заплановано зробити улаштування плит покриття покрiвлi. Пiдготують стiни для нанесення штукатурки.
За проєктом, тут замiнять мережi водопостачання й каналiзацiї, електроживлення. Будiвельники утеплять стiни фасаду, горища та пiдвалу, замiнять дверi й вiкна. Крiм цього, в будинку облаштують найпростiше укриття i доступ для маломобiльних груп населення.
Повнiстю завершити вiдбудову планують до серпня.