Неділя, 04 травня 2025 11:00

Харкiв замiнив понад 600 метрiв каналiзацiйних мереж

Бригади комплексу "Харкiвводовiдведення" з початку року переклали 630 м технiчно зношених та пошкоджених каналiзацiйних трубопроводiв у рiзних районах Харкова.

Як повiдомив заступник директора з виробництва комплексу Iгор Плотнiков, паралельно комунальники займалися вiдновленням оглядових колодязiв. Зокрема, вони вiдремонтували 214 таких об'єктiв, замiнивши люки та плити перекриття.
Наприклад, у Київському районi бригади оновили 277 м колекторiв на пр. Жуковського, у Слобiдському районi замiнили 50 м мереж водовiдведення на вул. Ньютона, а в Холодногiрському - 34 м на вул. Iгоря Муратова.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, з початку року фахiвцi прочистили 59 км мереж водовiдведення. Особлива увага придiляється профiлактичному очищенню трубопроводiв у густонаселених районах. Такий пiдхiд запобiгає виникненню аварiйних ситуацiй та дозволяє пiдтримувати стабiльну роботу системи.

Медіа

Прочитано 114 разів