Новости ЖКХ Украины

ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійБригади КП "Харкiвводоканал" лiквiдували складну аварiю на водоводi дiаметром 1000 мм на вул. Ахсарова в Шевченкiвському районi.
До Днiпра з японського мiста Осака прибув сучасний екскаватор-навантажувач. Ця гуманiтарна допомога була надана в рамах партнерства мiж мiстами. Екскаватор зможе працювати на ремонтах колiй,…
У Днiпрi триває оновлення житлових будинкiв комунальної власностi. Головна увага - аварiйним ремонтам. Такий виконали по вул. Калиновiй, 100. Там бригади замiнили труби опалення у…
ОСББ мiста Львова можуть отримати грант на встановлення сонячних електростанцiй чи теплових насосiв, взявши участь у новiй програмi Фонду енергоефективностi "ГрiнДIМ".
За минулi вихiднi бригади аварiйно-вiдновлювальних робiт КП "Харкiвводоканал" усунули 11 аварiйних ситуацiй на мережах холодного водопостачання та капiтально вiдремонтували 15 оглядових колодязiв.
Вівторок, 21 травня 2024 11:00

У Львовi замiнять тепловi мережi

Тривають ремонтнi роботи iз замiни теплової мережi на вул. Мечникова. Як пояснюють у ЛМКП "Львiвтеплоенерго", тут буде замiнено 140 м трубопроводу дiаметром 200 мм.
Понеділок, 20 травня 2024 17:00

У Днiпрi вiдновлюють теплову iзоляцiю

На вулицi Ближнiй, 29, у Днiпрi працiвники комунального пiдприємства "Теплоенерго" вiдновлюють теплову iзоляцiю довжиною близько 70 метрiв. Роботи проводяться в рамках пiдготовки до опалювального сезону.
З початку року бригади аварiйно-вiдновлювальних робiт Основ'янського району комплексу "Харкiвводопостачання" замiнили 600 м магiстралей та усунули 118 аварiй на трубопроводах холодного водопостачання.
У Днiпрi внаслiдок ракетної атаки рф 15 травня постраждало 10 будинкiв в Самарському районi. 5 приватних, стiльки ж багатоквартирних. Зараз на мiсцi працюють комунальники. Вони…

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: