Новости строительства

ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійБригади КП "Харкiвводоканал" лiквiдували складну аварiю на водоводi дiаметром 1000 мм на вул. Ахсарова в Шевченкiвському районi.
До Днiпра з японського мiста Осака прибув сучасний екскаватор-навантажувач. Ця гуманiтарна допомога була надана в рамах партнерства мiж мiстами. Екскаватор зможе працювати на ремонтах колiй, аварiйних роботах. У разi надзвичайних подiй вiн також буде корисним. Його можна використовувати для розбору завалiв, лiквiдацiї наслiдкiв прильотiв тощо.
У Днiпрi триває оновлення житлових будинкiв комунальної власностi. Головна увага - аварiйним ремонтам. Такий виконали по вул. Калиновiй, 100. Там бригади замiнили труби опалення у пiдвалi: прибрали металевi, що були встановленi ще при забудовi, а це близько 50 рокiв тому.
Львiв першим iз великих обласних мiст України долучитися до програми револьверного фонду мiст Асоцiацiї "Енергоефективнi мiста України". Вiдтак ОСББ i ЖБК Львiвської МТГ можуть отримати безвiдсоткову поворотну фiнансову допомогу на заходи з ремонту будинку, енергоефективностi та доступностi. Допомогу термiном на 12 мiсяцiв надають рiшенням мiської конкурсної комiсiї, на розгляд якої необхiдно подати вiдповiдний пакет документiв.
ОСББ мiста Львова можуть отримати грант на встановлення сонячних електростанцiй чи теплових насосiв, взявши участь у новiй програмi Фонду енергоефективностi "ГрiнДIМ".
Колишнiй кiнотеатр "Батькiвщина" у Луцьку, який перебував у занедбаному станi, перетворять на багатофункцiональний простiр для бiзнесу. Фасад будiвлi вiдреставрують, зберiгши автентичнi елементи. Проєкт реалiзується коштом нiмецького уряду.
Окружна прокуратура Волочиська у судовому порядку повернула у комунальну власнiсть земельнi дiлянки загальною площею 300 га. Про це повiдомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
У першому кварталi цiни на житлову нерухомiсть в Українi пiдвищилися в середньому на 16% у порiвняннi з аналогiчним перiодом 2023 р. Про це свiдчать данi Державної служби статистики (Держстат).
Спiльно з урядом та Мiнекономiки "Укрфiнжитло" напрацьовує змiни для вдосконалення умов "єОселi" для вимушених переселенцiв. На цьому голова правлiння ПрАТ "Укрфiнжитло" Євген Мецгер наголосив пiд час парламентсько-мунiципального форуму-дiалогу "Житло для внутрiшньо перемiщених осiб". Захiд вiдбувся на Закарпаттi.
Мер Києва Вiталiй Кличко вiдкрив рух новим шляхопроводом на Оболонi - проїзд вулицею Полярною естакадою через Богатирську. Повнiстю завершити роботи на об'єктi i вiдкрити рух з'їздами зi шляхопроводу планують до осенi.
За минулi вихiднi бригади аварiйно-вiдновлювальних робiт КП "Харкiвводоканал" усунули 11 аварiйних ситуацiй на мережах холодного водопостачання та капiтально вiдремонтували 15 оглядових колодязiв.
У Днiпрi продовжують оновлювати мiськi лiкувальнi заклади. Усе, аби в оновлених просторах було зручно i комфортно як пацiєнтам, так i персоналу. Нещодавно закiнчили ремонт однiєї з мiських амбулаторiй. Йдеться про другий i третiй поверхи будiвлi, а також аварiйнi виходи та покрiвлю. У 2020-2021 рр. тут капiтально вiдремонтували за кошти мiського бюджету перший поверх.
У Львовi та Львiвськiй громадi у травнi-червнi продаватимуть 5 земельних дiлянок через аукцiони системи "Прозорро". Чотири дiлянки виставлять на аукцiон 28 травня, а ще одну - 16 червня. Бiльшiсть земельних дiлянок розташованi у Львовi, одна - у Львiвськiй громадi.
Вівторок, 21 травня 2024 11:00

У Львовi замiнять тепловi мережi

Тривають ремонтнi роботи iз замiни теплової мережi на вул. Мечникова. Як пояснюють у ЛМКП "Львiвтеплоенерго", тут буде замiнено 140 м трубопроводу дiаметром 200 мм.
П'ятиповерховий будинок у Макаровi по вул. Проектнiй, 10, капiтально ремонтують з вiдновленням його пошкодженої частини.
Понеділок, 20 травня 2024 17:00

У Днiпрi вiдновлюють теплову iзоляцiю

На вулицi Ближнiй, 29, у Днiпрi працiвники комунального пiдприємства "Теплоенерго" вiдновлюють теплову iзоляцiю довжиною близько 70 метрiв. Роботи проводяться в рамках пiдготовки до опалювального сезону.

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції:

Товары для строителей:

Лебедка буровой установки УГБ 50 с отключающим механизмом вр
(Строительная техника / Запчасти к строительному оборудованию)

Лебедка буровой установки УГБ 50 с отключающим механизмом вр

Буровая установка УГБ 50 стационарная работает автономно
(Строительная техника / Оборудование)

Буровая установка УГБ 50 стационарная работает автономно

Монтаж Кондиционеров Боярка Тарасовка Крюковщина Белогородка
(Электричество / Климатическая техника)

Монтаж Кондиционеров Боярка Тарасовка Крюковщина Белогородка

Асфальтирование - Вишневое Боярка Белогородка Фастов Ирпень
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

Асфальтирование - Вишневое Боярка  Белогородка Фастов Ирпень

Асфальтирование - Вишневое Боярка Фастов Ирпень Васильков
(Услуги / Инженерные работы)

Асфальтирование - Вишневое Боярка  Фастов Ирпень Васильков

Асфальтирование Боярка Белогородка Фастов Ирпень Васильков
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

Асфальтирование Боярка Белогородка Фастов Ирпень Васильков

Асфальтирование Вышгород Ирпень Бровары Киев Украинка
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

Асфальтирование Вышгород Ирпень Бровары  Киев Украинка

Асфальтування. Ремонт доріг. Ямковий ремонт
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

Асфальтування. Ремонт доріг. Ямковий ремонт