ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійБригади КП "Харкiвводоканал" лiквiдували складну аварiю на водоводi дiаметром 1000 мм на вул. Ахсарова в Шевченкiвському районi.
До Днiпра з японського мiста Осака прибув сучасний екскаватор-навантажувач. Ця гуманiтарна допомога була надана в рамах партнерства мiж мiстами. Екскаватор зможе працювати на ремонтах колiй, аварiйних роботах. У разi надзвичайних подiй вiн також буде корисним. Його можна використовувати для розбору завалiв, лiквiдацiї наслiдкiв прильотiв тощо.
У Днiпрi триває оновлення житлових будинкiв комунальної власностi. Головна увага - аварiйним ремонтам. Такий виконали по вул. Калиновiй, 100. Там бригади замiнили труби опалення у пiдвалi: прибрали металевi, що були встановленi ще при забудовi, а це близько 50 рокiв тому.
Львiв першим iз великих обласних мiст України долучитися до програми револьверного фонду мiст Асоцiацiї "Енергоефективнi мiста України". Вiдтак ОСББ i ЖБК Львiвської МТГ можуть отримати безвiдсоткову поворотну фiнансову допомогу на заходи з ремонту будинку, енергоефективностi та доступностi. Допомогу термiном на 12 мiсяцiв надають рiшенням мiської конкурсної комiсiї, на розгляд якої необхiдно подати вiдповiдний пакет документiв.
ОСББ мiста Львова можуть отримати грант на встановлення сонячних електростанцiй чи теплових насосiв, взявши участь у новiй програмi Фонду енергоефективностi "ГрiнДIМ".
Колишнiй кiнотеатр "Батькiвщина" у Луцьку, який перебував у занедбаному станi, перетворять на багатофункцiональний простiр для бiзнесу. Фасад будiвлi вiдреставрують, зберiгши автентичнi елементи. Проєкт реалiзується коштом нiмецького уряду.
Окружна прокуратура Волочиська у судовому порядку повернула у комунальну власнiсть земельнi дiлянки загальною площею 300 га. Про це повiдомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
У першому кварталi цiни на житлову нерухомiсть в Українi пiдвищилися в середньому на 16% у порiвняннi з аналогiчним перiодом 2023 р. Про це свiдчать данi Державної служби статистики (Держстат).
Спiльно з урядом та Мiнекономiки "Укрфiнжитло" напрацьовує змiни для вдосконалення умов "єОселi" для вимушених переселенцiв. На цьому голова правлiння ПрАТ "Укрфiнжитло" Євген Мецгер наголосив пiд час парламентсько-мунiципального форуму-дiалогу "Житло для внутрiшньо перемiщених осiб". Захiд вiдбувся на Закарпаттi.
Мер Києва Вiталiй Кличко вiдкрив рух новим шляхопроводом на Оболонi - проїзд вулицею Полярною естакадою через Богатирську. Повнiстю завершити роботи на об'єктi i вiдкрити рух з'їздами зi шляхопроводу планують до осенi.
За минулi вихiднi бригади аварiйно-вiдновлювальних робiт КП "Харкiвводоканал" усунули 11 аварiйних ситуацiй на мережах холодного водопостачання та капiтально вiдремонтували 15 оглядових колодязiв.

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: