Новости строительного бизнеса

ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійГОЛОВНІ НОВИНИ БІЗНЕСУ:

Київ - Зальцбург. Разом до перемоги!

Київ - Зальцбург.  Разом до перемоги!

Ось такий прекрасний вид з вікна можуть спостерігати всі працівники компанії MACO на підприємстві, що розташовано в м. Зальцбург в...

20.04.2023 09:00

Раздел Новини компаній

«РУУККІ УКРАЇНА» ввела нанесення знаку відповідності

«РУУККІ УКРАЇНА» ввела нанесення знаку відповідності

Як ми вже неодноразово повідомляли, робота над імплементацією Регламенту ЄС 305 щодо якості будівельної продукції продовжується за чітко визначеним планом...

19.04.2023 17:35

Раздел Новини компаній

Продовжується реконструкція будинків покрівельними матеріалами, що були безкоштовно надані компаніями SSAB та Ruukki

Продовжується реконструкція будинків покрівельними матеріалами, що були безкоштовно надані компаніями SSAB та Ruukki

Гуманітарна діяльність, організована OperationAid для відновлення будинків, зруйнованих війною, продовжується в Україні. На реконструкційні роботи ми пожертвували покрівельні матеріали загальною...

21.03.2023 08:20

Раздел Новини компаній

Литва объявляет крупнейшую акцию в поддержку Украины

Литва объявляет крупнейшую акцию в поддержку Украины

Год назад все были потрясены новостью о начале войны в Украине. Война, которая изменила жизнь не только украинцев, но и...

31.01.2023 15:00

Раздел Ринок

 
15 та 16 травня у КВЦ “Парковий” в Києві пройде другий УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС, який цього року значно масштабувався, консолідував українську владу, бізнес, громадські організації й структури та став майданчиком для проведення ряду заходів міжнародних та українських організацій.
Україна активно взялась за реформування застарiлої житлової полiтики: нинi триває робота над трьома законопроєктами, якi докорiнним чином змiнять пiдходи до вирiшення житлового питання. Адже дерадянiзацiя законодавства в цiй сферi та максимально наближенiсть до європейських практик i норм задля забезпечення громадян житлом - необхiдна умова отримання Україною 50 млрд. євро в рамках програми Ukraine Facility.
У Верховнiй Радi України зареєстрували законопроєкт №11057 про обов'язкову публiкацiю цiн будiвельних матерiалiв. Автори законопроєкту порахували, що лише 21% державних замовникiв оприлюднюють кошториси. Серед них є Агентство i Служби вiдновлення.
Найбільший світовий виробник цегли - австрійський концерн Wienerberger - продав два заводи в Росії та вийшов з російського ринку.
Четвер, 08 лютого 2024 11:00

Будувати заводи стане легше

Депутати Верховної Ради 234 голосами пiдтримали у другому читаннi законопроєкт №9627 про спрощення процедури змiни цiльового призначення землi задля економiчного вiдновлення. Про це повiдомив iнiцiатор законопроєкту народний депутат Дмитро Кисилевський.
Компанія SSAB та її дочірня структура Ruukki Construction продовжують свою підтримку відновлення в Україні, передаючи покрівельні матеріали благодійній організації OperationAid. Матеріали будуть використані для повного відновлення дахів 16 будинків. Продукція, яка надається, виготовлена зі сталі з полімерним покриттям SSAB на заводі Ruukki під Києвом.
Рахункова палата рекомендувала Кабiнету мiнiстрiв України розробити й ухвалити концептуальний документ iз питань архiтектури та мiстобудування з урахуванням європейського досвiду впродовж 2024 р., випливає зi звiту про аудит Державної iнспекцiї архiтектури та мiстобудування (ДIАМ).
Понеділок, 20 листопада 2023 10:20

26 років інновацій та беззаперечної довіри

Як стало відомо Будівельному порталу ProfiDom.com.ua, компания «Рууккі Україна» cвяткує 26 років діяльності в Україні. Завдяки стабільній роботі та плідному співробітництву з партнерами, ми здобули довіру та визнання на ринку.
Верховна Рада ухвалила в першому читаннi законопроект №9627, який передбачає кардинальне спрощення процедури змiни цiльового призначення землi. Про це повiдомив один з авторiв законопроекту, нардеп Дмитро Кисилевський.
Вiдновлення України пiсля наслiдкiв збройної агресiї РФ має вiдбуватися за принципом Build back better, зокрема й завдяки впровадженню в Українi будiвельного iнформацiйного моделювання (BIM-технологiй), вважає голова комiтету з органiзацiї держвлади, мiсцевого самоврядування, регiонального розвитку та мiстобудування (партiя "Слуга народу") Олена Шуляк.
В Українi планують дозволити продаж конфiскованих у рамках санкцiй квартир. У Верховнiй Радi зареєстрували вiдповiдний законопроект. Про це повiдомив постiйний представник уряду у ВР Тарас Мельничук.
Президент України Володимир Зеленський пiдписав закон, який дозволяє здiйснювати виплати компенсацiй тим, хто власним коштом вiдновив пошкоджене внаслiдок росiйської агресiї житло.
Мiнiстерство юстицiї повiдомило, що в Українi почали реєструвати першi новобудови за новим законом "Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, якi будуть спорудженi в майбутньому".

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: