ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній 
 
 
В Дубаї вже є найвища будiвля у свiтi - Burj Khalifa. А зараз мiсто хоче побудувати найвищий житловий хмарочос. У будiвлi, яку зводять у районi Марiна, буде 122 поверхи та 251 ультра-розкiшна квартира.
Придбання квартири в новобудові – це завжди важливий крок, який вимагає ретельного підходу не тільки до вибору самої нерухомості, але й до подальшого її облаштування.
У мерiї вiдбулось перше засiдання робочої групи з питань збереження мозаїчних творiв на територiї Львова. Члени робочої групи: науковцi, митцi, iсторики, мистецтвознавцi, представники депутатського корпусу - обговорили питання щодо подальшої долi мозаїчного панно радянського перiоду, що на фасадi будинку на просп. Чорновола, 59.
Закiнчилась реєстрацiя учасникiв на архiтектурний конкурс з вiдновлення музею генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Загалом для участi у конкурсi зареєструвалось 13 команд архiтекторiв.
У Львовi завершився архiтектурний конкурс на меморiальний комплекс вiйськових поховань Героїв України на вул. Мечникова, який тривав три мiсяцi. Окрiм зони поховань тут планують облаштувати меморiальний сквер, музей, монумент невiдомому солдату, каплицю та колумбарiй.
Зареєструватися на участь у конкурсi з вiдновлення музею генерал-хорунжого Романа Шухевича можна до 19 квiтня. Конкурснi проєкти прийматимуть до 3 червня. Таке рiшення прийняли на засiданнi виконкому Львiвської мiської ради.
Компанiя Alterra Group стала головним партнером стенда України на найбiльшому у свiтi форумi нерухомостi MIPIM 2024. Вiн проходив з 12 по 15 березня в Каннах (Францiя).
Обслуговування автономних систем водопостачання приватних осель та прилеглої території, де відсутні центральні водогони, не обходиться без водяних помп. Це обладнання дозволяє транспортувати в дім, господарські будівлі чи фонтан воду з колодязів або свердловин. Моделей насосів в Україні є величезна кількість українського та закордонного виробництва, більшість з них представлені в каталозі онлайн-магазину «Свердловина».

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: