Новости недвижимости

ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійНОВИНИ БУДІВНИЦТВА:

В Києві відбудеться спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо»

В Києві відбудеться спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо»

Спеціалізована виставка "ДорТехЕкспо" представляє з себе демонстрацію новітніх технологій і можливостей.

23.04.2024 10:54

Раздел Київ

В Україні пройде Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості

В Україні пройде Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості

Україна має величезні запаси різноманітних мінеральних ресурсів, за об'ємами багатьох з них наша країна посідає провідні місця в Європі і...

22.04.2024 10:52

Раздел Київ

Немножко реализма в праздничном хоре «Пакет помощи Украине»

Немножко реализма в праздничном хоре «Пакет помощи Украине»

Как и все граждане Украины, желающие окончательной и бесповоротной победы над фашистской федерацией, журналисты Строительного портала ProfiDom.com.ua с надеждой и...

21.04.2024 22:20

Раздел Скандали

В Україні пройде ключова виставкова подія житлово-комунальної сфери

В Україні пройде ключова виставкова подія житлово-комунальної сфери

Ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово‑комунальної сфери.

19.04.2024 16:39

Раздел Київ

 
Бригади КП "Харкiвводоканал" лiквiдували складну аварiю на водоводi дiаметром 1000 мм на вул. Ахсарова в Шевченкiвському районi.
До Днiпра з японського мiста Осака прибув сучасний екскаватор-навантажувач. Ця гуманiтарна допомога була надана в рамах партнерства мiж мiстами. Екскаватор зможе працювати на ремонтах колiй, аварiйних роботах. У разi надзвичайних подiй вiн також буде корисним. Його можна використовувати для розбору завалiв, лiквiдацiї наслiдкiв прильотiв тощо.
У Днiпрi триває оновлення житлових будинкiв комунальної власностi. Головна увага - аварiйним ремонтам. Такий виконали по вул. Калиновiй, 100. Там бригади замiнили труби опалення у пiдвалi: прибрали металевi, що були встановленi ще при забудовi, а це близько 50 рокiв тому.
Львiв першим iз великих обласних мiст України долучитися до програми револьверного фонду мiст Асоцiацiї "Енергоефективнi мiста України". Вiдтак ОСББ i ЖБК Львiвської МТГ можуть отримати безвiдсоткову поворотну фiнансову допомогу на заходи з ремонту будинку, енергоефективностi та доступностi. Допомогу термiном на 12 мiсяцiв надають рiшенням мiської конкурсної комiсiї, на розгляд якої необхiдно подати вiдповiдний пакет документiв.
ОСББ мiста Львова можуть отримати грант на встановлення сонячних електростанцiй чи теплових насосiв, взявши участь у новiй програмi Фонду енергоефективностi "ГрiнДIМ".
Колишнiй кiнотеатр "Батькiвщина" у Луцьку, який перебував у занедбаному станi, перетворять на багатофункцiональний простiр для бiзнесу. Фасад будiвлi вiдреставрують, зберiгши автентичнi елементи. Проєкт реалiзується коштом нiмецького уряду.
Окружна прокуратура Волочиська у судовому порядку повернула у комунальну власнiсть земельнi дiлянки загальною площею 300 га. Про це повiдомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
У першому кварталi цiни на житлову нерухомiсть в Українi пiдвищилися в середньому на 16% у порiвняннi з аналогiчним перiодом 2023 р. Про це свiдчать данi Державної служби статистики (Держстат).
Спiльно з урядом та Мiнекономiки "Укрфiнжитло" напрацьовує змiни для вдосконалення умов "єОселi" для вимушених переселенцiв. На цьому голова правлiння ПрАТ "Укрфiнжитло" Євген Мецгер наголосив пiд час парламентсько-мунiципального форуму-дiалогу "Житло для внутрiшньо перемiщених осiб". Захiд вiдбувся на Закарпаттi.
Мер Києва Вiталiй Кличко вiдкрив рух новим шляхопроводом на Оболонi - проїзд вулицею Полярною естакадою через Богатирську. Повнiстю завершити роботи на об'єктi i вiдкрити рух з'їздами зi шляхопроводу планують до осенi.
За минулi вихiднi бригади аварiйно-вiдновлювальних робiт КП "Харкiвводоканал" усунули 11 аварiйних ситуацiй на мережах холодного водопостачання та капiтально вiдремонтували 15 оглядових колодязiв.
У Днiпрi продовжують оновлювати мiськi лiкувальнi заклади. Усе, аби в оновлених просторах було зручно i комфортно як пацiєнтам, так i персоналу. Нещодавно закiнчили ремонт однiєї з мiських амбулаторiй. Йдеться про другий i третiй поверхи будiвлi, а також аварiйнi виходи та покрiвлю. У 2020-2021 рр. тут капiтально вiдремонтували за кошти мiського бюджету перший поверх.
У Львовi та Львiвськiй громадi у травнi-червнi продаватимуть 5 земельних дiлянок через аукцiони системи "Прозорро". Чотири дiлянки виставлять на аукцiон 28 травня, а ще одну - 16 червня. Бiльшiсть земельних дiлянок розташованi у Львовi, одна - у Львiвськiй громадi.

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: