Новости строительства

ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійШкола №6 у Днiпрi пережила Другу свiтову, але через десятки рокiв знову вiдчула вiйну - 4 червня вибуховою хвилею тут вибило майже усi вiкна, понiвечило дверi та стелю.
Ще один заклад вiдомої мережi McDonald's буде у мiкрорайонi Рясне у Львовi. Це буде вже третiй заклад мережi, який почнуть будувати у мiстi пiд час повномасштабного вторгнення. Про це повiдомив заступник мiського голови Львова з мiстобудування Любомир Зубач.
"Укрпошта" представила проєкт реновацiї Головпоштампту у Києвi.
У ходi Мiжнародної конференцiї з питань вiдновлення України (Ukraine Recovery Conference - URC2024) у Берлiнi за участi першої вiцепрем'єр-мiнiстерки, мiнiстерки економiки України Юлiї Свириденко голова правлiння "Укрфiнжитла" Євген Мецгер та головний виконавчий директор Японської агенцiї житлового фiнансування (JHF) Йошида Хiдео пiдписали меморандум про спiвпрацю.
Продовжується вiдбудова багатоквартирних житлових будинкiв у Тростянцi за адресами: вул. Благовiщенська, 53, та вул. Нескучанська, 9. П'ятиповерхiвки були пошкодженi в березнi 2022 р. пiд час окупацiї мiста.
11 червня на автошляху Н-18 Iвано-Франкiвськ - Бучач - Тернопiль пiд час зливи стався розмив земляного насипу на мосту у селi Струсiв. Внаслiдок цього частково зруйнувався тротуар. Основна конструкцiя дороги не пошкоджена.
10 червня вiдбулося засiдання мiжфракцiйного депутатського об'єднання "Добробат - добровольчий будiвельний батальйон", на якому обговорили нагальнi питання щодо вiдновлення Сумської областi та подальшої реалiзацiї плану дiй. Участь у заходi взяли народний депутат Володимир Крейденко (голова об'єднання), начальник Сумської ОВА Володимир Артюх, заступник начальника з вiдновлення та реалiзацiї iнфраструктурних проектiв Владислав Костенко, представники Сумської ОДА.
Щоб забезпечити безпечний та безперебiйний рух автотранспорту, дороги державного значення пiдтримують в належному експлуатацiйному станi.
У Києвi триває пiдготовка до опалювального сезону 2024-2025 рр. У межах ремонтної кампанiї КП "Київтеплоенерго" проводить гiдравлiчнi випробування, ремонтує та модернiзує теплоенергетичне обладнання, вiд якого залежить опалення будiвель. Про це повiдомляє комунальне пiдприємство.
Комунальна корпорацiя "Київавтодор" оголосила тендер на капiтальний ремонт шляхопроводу на перетинi вулиць Лугової та Богатирської, що в Оболонському районi столицi.
Бригади управлiння з технiчного обслуговування внутрiшньобудинкових систем комплексу "Харкiвводовiдведення" капiтально вiдремонтували комунiкацiї у 306 будинках та замiнили понад 15 км трубопроводiв.
З початком великої вiйни багато працiвникiв комунальних пiдприємств Днiпра вступили до лав Сил оборони. Крiм цього, хвилi мобiлiзацiї перiодично створюють дефiцит кадрiв на комунальних пiдприємствах та у пiдрядних органiзацiях. Нестача працiвникiв є, зокрема, у КП "Мiськзеленбуд" Днiпровської мiськради.
У рамках розробки концепцiї Генерального плану мiсто Харкiв бере участь у мiжнародному проєктi з впровадження доступних моделей оренди житла.
Через рiчку Гнiзна на трасi мiжнародного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернiвцi - Тереблече проводять реконструкцiю мосту. Зараз працюють над основами трьох майбутнiх опор мосту.
Торiк комунальне пiдприємство "Мiська iнфраструктура" зiткнулось iз проблемою - викрадають контролери автоматичного поливу у парках Днiпра. Минулого лiта було поцуплено 5 одиниць. Аби цьому запобiгти, вирiшили встановити антивандальнi ящики, якi замикаються на ключ. Улаштування почали з парку Писаржевського.
Утримувати дороги державного значення у проїзному станi пiд час воєнного стану - одне з ключових завдань Служби вiдновлення в Житомирськiй областi. Комплекс робiт iз забезпечення безпечного руху виконують в умовах економiї бюджетних коштiв.

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції:

Товары для строителей:

Лебедка буровой установки УГБ 50 с отключающим механизмом вр
(Строительная техника / Запчасти к строительному оборудованию)

Лебедка буровой установки УГБ 50 с отключающим механизмом вр

Буровая установка УГБ 50 стационарная работает автономно
(Строительная техника / Оборудование)

Буровая установка УГБ 50 стационарная работает автономно

Монтаж Кондиционеров Боярка Тарасовка Крюковщина Белогородка
(Электричество / Климатическая техника)

Монтаж Кондиционеров Боярка Тарасовка Крюковщина Белогородка

Асфальтирование - Вишневое Боярка Белогородка Фастов Ирпень
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

Асфальтирование - Вишневое Боярка  Белогородка Фастов Ирпень

Асфальтирование - Вишневое Боярка Фастов Ирпень Васильков
(Услуги / Инженерные работы)

Асфальтирование - Вишневое Боярка  Фастов Ирпень Васильков

Асфальтирование Боярка Белогородка Фастов Ирпень Васильков
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

Асфальтирование Боярка Белогородка Фастов Ирпень Васильков

Асфальтирование Вышгород Ирпень Бровары Киев Украинка
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

Асфальтирование Вышгород Ирпень Бровары  Киев Украинка

Асфальтування. Ремонт доріг. Ямковий ремонт
(Услуги / Строительно-монтажные работы)

Асфальтування. Ремонт доріг. Ямковий ремонт