ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійЧетвер, 13 червня 2024 13:00

У селi пiд Тернополем розмило мiст

11 червня на автошляху Н-18 Iвано-Франкiвськ - Бучач - Тернопiль пiд час зливи стався розмив земляного насипу на мосту у селi Струсiв. Внаслiдок цього частково зруйнувався тротуар. Основна конструкцiя дороги не пошкоджена.

Проїзд транспорту через мiст у селi Струсiв вiдбувається у звичному режимi.
Основна причина розмиву земляного насипу - локальнi iнтенсивнi опади у Тернопiльському районi. За 3 години випала бiльш нiж тижнева норма опадiв.
Окрiм цього, винос болота та смiття на проїжджу частину траси Н-18 з прилеглих до автошляху вулиць та сiльськогосподарських угiдь значно погiршив водовiдведення з мосту.
Пiдрядна органiзацiя негайно розпочала лiквiдацiю наслiдкiв стихiї. Станом на ранок 12 червня укрiпили дiлянку розмиву, триває змiцнення конуса земполотна.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, цей об'єкт не зданий в експлуатацiю. Всi ремонтнi роботи пiдрядна органiзацiя виконує за власний кошт.
У селi Струсiв збереться комiсiя за участi представникiв Служби вiдновлення, пiдрядної органiзацiї, незалежного технагляду та органiзацiї, яка розробила проєкт мосту. Також прибуде незалежний технагляд, який слiдкував за всiма етапами ремонтних робiт.
Комiсiя узгодить проєктне рiшення, яке дозволить запобiгти повторенню розмивання земельного полотна мосту.

Прочитано 75 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: