Проєкт спрямований на впровадження заходiв з безпеки дорожнього руху в пунктi пропуску через кордон Галац - Джюрджюлешть, модернiзацiю дороги мiж пунктами пропуску Ренi та Галац, будiвництво пiвнiчного об'їзду Джюрджюлешть. Також передбачено будiвництво двох зон для паркування важких вантажних транспортних засобiв в районi, розташованому мiж Україною, Молдовою та Румунiєю вздовж транс'європейської транспортної мережi (TEN-T), одна з яких буде побудована Агентством вiдновлення в Одесi. Цi пункти пропуску є стратегiчними для товарiв, що рухаються вантажним автотранспортом до портiв, зокрема румунського Галацу.
Оскiльки зона обслуговування буде збудована за програмою CEF, пропускний пункт з українського боку будується за фiнансової пiдтримки Мiжнародної органiзацiї з мiграцiї (IOM).
Головна мета - збiльшення пропускної здатностi вздовж ключового маршруту "Шляхiв солiдарностi" ЄС, що сприятиме експортно-iмпортним операцiям України.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, iншi проєкти щодо збiльшення пропускної спроможностi Україна-ЄС передбачають: впровадження технологiй та послуг РIС на українськiй дiлянцi рiчки Дунай (4,8 млн. євро), будiвництво швидкiсної дороги S17 в Польщi до кордону з Україною на дiлянцi Томашiв Любельський - Гребенне (61,3 млн. євро), а також дослiдження та роботи з iнтеграцiї української залiзничної системи до європейської (42,9 млн. євро).
Комiсар ЄС з питань клiматичних дiй Вопке Гукстра сказав: "Це найбiльший конкурс в рамках поточної програми CEF Transport. Обранi проекти трансформують транспортну мережу Європи, роблячи чистi транспортнi засоби бiльш ефективними та привабливими для пасажирiв i вантажiв, пiдвищуючи безпеку вздовж TEN-T. Особливо радий, що було профiнансовано кiлька проектiв, що пiдтримують "Шляхи солiдарностi" ЄС-Україна. Цi новi коридори залишаться i допоможуть iнтегрувати Україну та Молдову в ЄС".