ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній



П'ятниця, 06 грудня 2024 15:00

Днiпро оновлює транспортну iнфраструктуру

У Днiпрi для безпеки водiїв та пасажирiв тривають роботи з ремонту аварiйної колiї на перехрестi проспекту Лесi Українки та бульвару Батальйону "Днiпро". Розпочався третiй етап оновлення.

"Це найскладнiший i найважливiший етап. Ми використовуємо безшпальну технологiю: рейки вкладаються в бетоннi плити. Такий ремонт забезпечить експлуатацiю щонайменше на 15 рокiв. Роботи тривають на правому поворотi з бульвару Батальйону "Днiпро" на проспект Лесi Українки. Крiм того, у ремонтi двi кривi дiлянки, що ведуть вiд Унiверситету науки та технологiй у напрямку житлового масиву Захiдний. Прямi дiлянки колiї майже завершенi, зараз завершуємо повороти", - розповiв Нiкiта Керенцев, провiдний фахiвець КП "Днiпровський електротранспорт".
Загалом ремонтують понад 557 м колiї в одноколiйному вимiрi, 657 м контактної мережi в один провiд, 27 опор контактної мережi, 6 стрiлочних переводiв (3 електрифiкованi), 3 перетини колiї та 1 свiтлофорний об'єкт.
"Також розпочато плановий ремонт дiлянки по проспекту Лесi Українки. Цi роботи проводяться у класичнiй технологiї, переважно вночi", - зауважив Нiкiта Керенцев.
"На сьогоднi змонтовано тимчасову колiю, яку пiдключаємо до тiєї, що є. Це дозволяє розпочати демонтаж аварiйної дiлянки. Також налаштовуємо стрiлочний перевiд. Безшпальна технологiя покращує проїзд наземного транспорту та робить пересування електротранспорту безшумним i комфортним", - зазначив Олег Савченко, представник пiдрядної органiзацiї.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, з початку року вже виконано ремонт 10 аварiйних трамвайних переїздiв.
"Днiпро має отримати новi трамваї загальною вартiстю 9 млн. євро, якi полегшать пересування для всiх пасажирiв. Попередньо, першу партiю мають доставити наступного року", - зазначив Нiкiта Керенцев.

Прочитано 95 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: