ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній



Неділя, 21 травня 2023 10:00

У Бучi вiдновили житло на вулицi, де знищили колону росiйської технiки

У Бучi вiдновили вулицю Вокзальну, на якiй 27 лютого 2022 р. знищили росiйську вiйськову колону, що йшла на Київ.

Американська некомерцiйна органiзацiя Global Empowerment Mission (GEM) спiльно з партнерами та мiською владою вiдремонтувала 110 будинкiв, 12 з яких було повнiстю зруйновано, у близько 20 з них провели бiльш значнi ремонтнi роботи, практично всюди вiдновили вiкна й дахи.
Крiм того, унаслiдок активних бойових дiй росiйськi вiйська зруйнували й бiльшiсть iнфраструктури: електроопори, комунiкацiї, дорожнє покриття. Все це також вiдбудували благодiйники спiльно з мiською владою, повiдомляє Property Times.
На Вокзальнiй побудували не лише одноповерховi будинки, а й дуплекс та 2 таунхауси.
"Одноповерховi будинки мають площу 110 кв. м. Є два будинки по 75 кв. м. Ми вирiшили будувати дуплекс й таунхауси, тому що у деяких будинках було декiлька власникiв", - розповiв архiтектор проєкту Едуард Селезньов.
За словами директора GEM в Українi Андрiя Негрича, найскладнiшим було те, що на Вокзальнiй мало мiсця. Сама дорога має двi смуги, а для таких темпiв будiвництва було залучено багато будiвельникiв i технiки.
"Тому ми були змушенi ухвалити бiльш кардинальнi мiри й перекрити проїзд. Спочатку потрiбно було розiбрати практично вщент зруйнованi будинки й лише потiм почати будувати новi. Це одна iз найстарiших вулиць мiста, i на сьогоднi там ще кращi будинки, нiж були. Я вiрю, що i вся Україна пiсля вiйни буде ще кращою та ще квiтучiшою", - додає Негрич.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вiдбудова вулицi Вокзальної в Бучi вiдбувалася в рамках проєкту "Надiя для Бучi", який запустили наприкiнцi жовтня 2022 р. Тодi була пiдписана тристороння угода мiж GEM, Бучанською мiською радою та Vespa Group, пiдрядником проекту. Реалiзацiя вiдбудови стала можливою завдяки фiнансовiй пiдтримцi Фонду Говарда Баффета.

Прочитано 470 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: