За показниками епiдемiчної та радiацiйної безпеки контроль здiйснюється вiдповiдно до вимог ДСанПiН 2.2.4-171-10.
Фахiвцi "Київводоканалу" щодня суворо контролюють якiсть води i гарантують її безпечнiсть. Однак, останнiм часом спостерiгається пiдвищення забарвленостi води, що зумовлено надзвичайно високою забрудненiстю рiчок Днiпра та Десни. Через це, незважаючи на пiдвищення дози коагулянтiв в процесi водопiдготовки, питна вода може мати вiзуально помiтний жовтий вiдтiнок.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, при цьому показники забарвленостi, каламутностi та загального залiза залишаються в межах норми ДСанПiН "Показники безпечностi та окремi показники якостi питної води в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацiях iншого характеру", згiдно якого дозволяється пiдвищення забарвленостi до 35 градусiв, каламутностi до 3,5 НОК, а загального залiза до 1,0 мг/л. Але цi показники впливають лише на вiзуальнi якостi води, i вода при цьому залишається цiлком безпечною.
Контроль за якiстю водопровiдної води у столицi постiйно здiйснює Головне управлiння Держпродспоживслужби в мiстi Києвi. Вiдхилень вiд нормативних вимог не зафiксовано.