ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній



Понеділок, 02 грудня 2024 11:00

Подiльський та Солом'янський райони не впоралися з благоустроєм

29 листопада пiдбили пiдсумки осiннього двомiсячника з благоустрою, озеленення та полiпшення санiтарного стану. У Департаментi територiального контролю мiста Києва проаналiзували роботу районних держадмiнiстрацiй та визначили лiдерiв.

Загалом за два мiсяцi виконано величезний масив робiт, цифри говорять самi за себе. Очищено понад 2,5 тис. будiвель i споруд вiд графiтi, лiквiдовано 511 стихiйних смiттєзвалищ. Загалом усунено бiльш як 200 порушень паркувань на зелених зонах, проведено толоки майже на тисячi локацiй та висаджено близько 5 тис. саджанцiв дерев.
Оцiнювали райони за 12 критерiями, основнi з яких: опрацювання звернень громадян до Контактного центру 1551, вивезення смiття, боротьба зi стихiйною торгiвлею, лiквiдацiя паркувань на зелених зонах, висадження саджанцiв дерев, лiквiдацiя графiтi та кiлькiсть локацiй, на яких проводили толоки.
"За кожним критерiєм є лiдери та аутсайдери. Для нас дуже важливо якiсне вiдпрацювання звернень до Контактного центру 1551, адже безпосередньо мешканцi вказують на проблеми, де є недопрацювання тих чи iнших комунальних служб", - зазначив директор департаменту Михайло Будiлов.
Лiдерами осiннього двомiсячника стали Дарницький, Деснянський та Оболонський райони. У Дарницькому районi висадили понад 1 тис. саджанцiв дерев, оперативно опрацювали всi звернення мешканцiв. У Деснянському районi провели толоки на бiльш як 450 локацiях та усунули 75 порушень паркувань на зелених зонах. В Оболонському районi фахiвцi лiквiдували майже 170 стихiйних смiттєзвалищ та якiсно реагували на звернення громадян. Їхня злагоджена робота стала прикладом для iнших районiв столицi.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, не всi районнi держадмiнiстрацiї впорались iз завданнями, зокрема найнижчi результати за основними критерiями - в Солом'янськiй та Подiльськiй районних державних адмiнiстрацiях. Керiвникам цих районiв рекомендовано вивчити досвiд лiдерiв, провести кадровi змiни та розробити план дiй для покращення ситуацiї. Як наголошують у департаментi, весняний двомiсячник стане перевiркою, чи здатнi вони врахувати помилки та виправити ситуацiю.
Крiм того, за цей перiод районнi iнспектори благоустрою склали майже 1 тис. адмiнiстративних протоколiв за статтею 152 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення в рiзних районах столицi та взяли на контроль виправлення виявлених недолiкiв. I цей показник також вплинув на оцiнку роботи районних держадмiнiстрацiй.
Як наголосив Михайло Будiлов, пiсля завершення двомiсячника роботи з благоустрою Києва не зупиняють, а переводять в iнший формат. У зимовий перiод комунальнi служби мiста i районiв продовжуватимуть пiдтримувати чистоту i порядок, своєчасно реагувати на звернення киян, щоб змiнити столицю на краще.

Прочитано 59 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: