Крiм того, наразi завершуються роботи з влаштування 20 безбар'єрних пiдходiв до соцiально важливих об'єктiв, якi визначили iз залученням громадських органiзацiй, що опiкуються питаннями доступностi у столицi. Попередньо також облаштували 4 безбар'єрнi перехрестя. На вибраних перехрестях, вiдповiдно до розроблених схем, влаштували наземнi переходи, якi дублюють наявнi пiдземнi або надземнi. На нових наземних переходах також виконали пониження бортового каменю та влаштували тактильну навiгацiю в межах всього перехрестя.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, у 2025 р. КК "Київавтодор" спiльно з районними шляхово-експлуатацiйними пiдприємствами планує перевищити цьогорiчнi показники заходiв з облаштування безбар'єрного простору.
3 грудня - Мiжнародний день людей з iнвалiднiстю. Уповноважена Київської мiської ради з прав осiб з iнвалiднiстю та голова Мiського комiтету доступностi Леся Петрiвська зазначила, що цей день - ще одна можливiсть привернути увагу до робiт з облаштування елементiв фiзичної безбар'єрностi.
"Ми не просто змiнюємо мiськi вулицi, а створюємо нову якiсть життя для кожного мешканця Києва. Безбар'єрнiсть - це не лише зручнi тротуари та пандуси. Це про людську гiднiсть, рiвнiсть i можливiсть вiдчувати себе частиною мiста. Завдяки спiльним зусиллям влади, громадських органiзацiй i небайдужих киян ми перетворюємо Київ на простiр, де кожен може жити комфортно та без обмежень. Роботи з облаштування фiзичної доступностi - це не разова акцiя, а постiйний процес", - сказала Леся Петрiвська.