ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійПонеділок, 08 серпня 2022 08:20

Декілька суттєвих кроків для відбудови нашої країни та вашої оселі. Поради від компанії MACO в Україні

Ми всі переживаємо нелегкі часи. Але разом ми переможемо та відбудуємо нашу країну. Компанія Масо разом зі своїми партнерами – пастачальниками фурнітури MACO в Україні ні на хвилину не призупиняла свлю роботу, і зараз продовжує зосереджувати всі зусилля задля того, щоб забезпечити українскький ринок якісною австрійською фурнітурою.

Отже, як вибрати фурнітуру для ваших  вікон, або ще раз про безпеку

Люди, що будують або бажаючі купити будинок або квартиру, повинні ще на етапі будівництва або ремонту задуматися про заходи механічного захисту вікон, терасових і вхідних дверей. Для віконних і дверних конструкцій таких стандартних будівель, як одно- і багатосімейні будинки або квартири, що відповідають класам зламостійкості є RC 1N, RC 2N і найбільш поширеними RC2. Вікно, оснащене зламостійкою фурнітурою MACO i.S., може відповідати класам опору злому до RC3, а при наявності певних елементів навіть до RC4.

Найбільш вразливі місця в будинку

  1. Терасні двері або розсувні конструкції першого поверху
  2. Вікна першого поверху
  3. Вхідні двері
  4. Балконні двері верхніх поверхів
  5. Вікна верхніх поверхів
  6. Підручні засоби для проникнення в будинок
  7. Двері гаража

Терасні двері або розсувні конструкції першого поверху

Терасні двері або розсувні конструкції першого поверху згідно зі статистикою стають об'єктом злому в 41% випадків.

Засоби механічного захисту: зламостійка фурнітура MACO MULTI для поворотних і поворотно-відкидних вікон і балконних дверей, підйомно-зсувна фурнітура MACO RAIL-SYSTEMS для підйомно-зсувних конструкцій.

Вікна першого поверху

Майже 30% несанкціонованих вторгнень до будинку відбуваються через вікна першого поверху. Саме їх вибирають зловмисники, щоби потрапити в чуже житло.

Засоби механічного захисту: зламостійка фурнітура MACO MULTI для поворотних і поворотно-відкидних вікон і балконних дверей.

Вхідні двері

Вхідні двері в більшості випадків добре проглядаються. Тому 12% зломів відбуваються через ці, часто «гостинні», ворота.

Засоби механічного захисту: дверні замки MACO PROTECT.

Балконні двері верхніх поверхів

Для злочинців балконні двері верхніх поверхів представляють зацікавленість, якщо доступ до них полегшений завдяки ґратам для рослин або забутим у саду драбинам. На щастя, таке буває досить рідко: лише 6,5% вторгнень здійснюється таким чином. У будь-якому випадку, механічний захист на балконних дверях зупинить зловмисника.

Засоби механічного захисту: зламостійка фурнітура MACO MULTI для балконних дверей, підйомно-зсувна фурнітура MACO RAIL-SYSTEMS для підйомно-зсувних конструкцій.

Вікна верхніх поверхів

Навіть вікна верхніх поверхів представляють цікавість для зломника у разі наявності підручних засобів доступу до них. На щастя, злочинці не літаючі фокусники, для того, щоби скористатися своїми знаряддями для злому їм, щонайменше, необхідні дві вільні руки і стійке положення ніг. Цього не забезпечують опори й решітки для квітів, а драбини в залежності від розміру і призначення забезпечують це ще більш надійно. Тому відсоток злому через вікна верхніх поверхів дуже маленький – усього 1%.

Власники будинків, які навіть тут не хочуть покладатися на щасливий випадок, оснащують свої вікна механічними засобами захисту.

Засоби механічного захисту: зламостійка фурнітура MACO MULTI для поворотних і поворотно-відкидних вікон.

Підручні засоби для проникнення в будинок

Навколо будинку є безліч підручних засобів, які допомагають зловмисникові потрапити в будинок. Садові меблі стоять майже на кожній терасі. Якщо за допомогою стільця не можна забратися на балкон, небезпека проникнення трохи знижується. Якщо сад прихований за огорожею або зеленими насадженнями, якщо садовий столик легко переноситься, то ситуація вже зовсім інша. Неприбрана драбина є практично запрошенням зломникові в будинок через верхні поверхи. Драбини необхідно прибирати в будинок або гараж, або блокувати навісним ланцюжком.

Двері гаража

Залишаючи будинок, гараж необхідно закривати на замок. Порожній відчинений гараж і відсутність мешканців у будинку можуть призвести до дуже плачевних наслідків.

Коли ви відправляєтеся забирати дітей зі школи, не забудьте закрити двері гаража. Також двері, що ведуть із гаража в будинок або драбина, яка зберігається в гаражі, не повинні привертати загальну увагу.

Схема розміщення фурнітури у вікні та приклад зламостійкої пари (зліва направо): грибоподібна цапфа та протизламна планка.

MACO i.S. гарантує перевірену надійність і функціональну безпеку різних профільних систем і конструкцій різних розмірів до класу опору злому RC3. З підібраними елементами фурнітури можна досягти класу опору злому RC4. Функцію механічного захисту на вікні й балконних дверях виконують зламостійкі грибоподібні цапфи MACO i.S.

Зламостійка фурнітура MULTI i.S. доводить свою здатність опору злому з 2002 року в численних випробуваннях, проведених в акредитованих університетах. Результати випробувань і задоволені виробники постійно підтверджують: MACO i.S. – система замикання для вікон і балконних дверей – є найбільш інноваційним і, що стосується опору злому, абсолютно надійним рішенням.

Поряд зі зламостійкою фурнітурою важливим також є правильне скління, яке регламентується нормативами. Нормативи для зламостійких дверей і вікон EN 1627-1630 визначають різні класи опору злому і вимоги до них. У якості додаткових заходів на вікна та балконні двері можна встановлювати захист від висвердлювання і віконну ручку MACO TRESOR, захищену від зриву і провороту.

Прим. ред. - Зламостійка фурнітура @maco i.S. може відповідати класам опору злому до RC3

Прочитано 11227 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: