ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійПонеділок, 13 листопада 2023 10:20

Мультифункціональний замок для різних типів вхідних дверей - MACO PROTECT Z-TF

Традиційні замки фіксують вхідні двері тільки однією засувкою, в той час як мультифункціональний дверний замок MACO PROTECT Z-TF оснащений трьома фалевими засувками і трьома додатковими точками замикання. Таким чином, сучасний дверний замок австрійського бренду з приводом від циліндра дозволяє оптимальне утримання дверного полотна в шести точках. Функціонально вдосконалений, інноваційний продукт PROTECT Z-TF відрізняється найвищою надійністю і поєднує безпеку з оптимальною герметичністю.

Сучасний дверний замок здатний на більше

Багатоточковий дверний замок Z-TF від MACO з 3-ма багатофункціональними фалевими засувками і сталевими штирями оптимально підходить для алюмінієвих дверей, але також дозволяє використовувати його в ПВХ і дерев'яних системах. Відмінно працює в діапазоні по висоті стулки від 1800 до 2400 мм.

Відразу після закриття дверей стулка автоматично фіксується в трьох точках, і саме цьому сприяють середня фалева засувка і дві багатофункціональні засувки без додаткового блокування. Три точки фіксації відповідають за оптимальний постійний притиск по всій висоті дверей. З точки зору енергозбереження це гарантує кращу герметичність, що, в свою чергу, пов'язано з підвищеними акустичними і теплотехнічними властивостями. Інтегрований, плавно діючий компенсатор автоматично регулюється в зазорі і запобігає реверсному руху мультифункціональних засувок MF.

Якщо детально зупинитись на принципі роботи фалевих засувок, то слід зауважити, що зачинені двері фіксуються в трьох точках притиску, але двері при цьому не заблоковані. У такому положенні вони можуть бути відкриті зовні. Блокування дверей відбувається за рахунок повороту ключа в циліндрі замка і переміщенні запірних елементів у відповідні планки.

Наявність трьох фалевих засувок покращує шумоізоляцію і герметичність дверей за рахунок рівномірного притиску. Крім того, дана система запобігає деформації дверного полотна з ПВХ, дерева або алюмінію.

Мультифункціональний замок - MACO PROTECT Z-TF

Посилений захист у вигляді двох сталевих штирів і масивного ригеля вже в стандарті відповідають вимогам класу зламостійкості для вхідних дверей на рівні RC2. Програма MACO Z-TF пропонує замки зі штирями або з комбінацією штирів і взламостойкіх i.S.-цапф. Також, слід зазначити, що з моменту виходу на ринок програма замків Z-TF була значно розширена, що дозволяє виготовляти як низькі двері розміром 1700-2000 мм, так і високі двері розміром 2300-2400 мм, а також варіант з підвищеною зламостійкістю.

Підтверждений протизламний захист дверей з MACO PROTECT Z-TF

Гарантом механічної безпеки дверей, на додаток до трьох багатофункціональних фалевих засувок та виступаючого на 20 мм блокуючого ригеля, є, перш за все, два сталевих штиря замка Z-TF. Опір на бічній стороні рами забезпечується протизламними відповідними планками з елегантним U-подібним профілем, а також завдяки двом або чотирьом i.S. роликовим цапфам.

Мультифункціональний замок - MACO PROTECT Z-TF

Багатоточкові дверні замки MACO PROTECT Z-TF пройшли випробування на опір до зламу відповідно до європейських вимог DIN 18251-3 та підтвердили клас зламостійкості на рівні RC2. Оптимальний захист для вхідних дверей в приватні будинки або квартири забезпечується за рахунок 3-х точкового дверного замка зі сталевими штирями. Його трихвилинна стійкість до таких інструментів, як викрутка, клин і т.ін. для одностулкових дверей, підтверджена сертифікатом.

Експерти сходяться на думці: якщо злочинці не можуть увійти в установу або житловий об'єкт протягом трьох хвилин, вони відмовляються від спроби крадіжки зі зламом. Це також є незаперечним фактом, де особливо в містах, більшість крадіжок здійснюються протягом дня, коли мешканці тривалий час відсутні, перебуваючи на роботі, на дачі або в навчальному закладі. Варто відзначити, що зловмисник бере до уваги будь-які фасадні двері, тобто і вхідні, і задні або бічні двері також наражаються на небезпеку. Тому в приватному будинку розумно убезпечити всі вхідні двері.

Переваги дверного замка MACO PROTECT Z-TF

Легкий у використанні. Дверний замок MACO PROTECT Z-TF гарантує безперебійну роботу, двері зачиняються м'яко, плавно і, перш за все, тихо. Легкого натискання ручки досить, щоб засувки ковзали майже безшумно.

Безшумна робота. У випадку поширених звичайних моделей замків засувка з нерівною поверхнею вдаряється безпосередньо об запірну планку, викликаючи значний шум. Таким чином, тихе закриття дверей неможливо. Наявність пластикового компенсатора на фалевій засувці знижує шумовий ефект при закритті дверей. Таким чином, в замку MACO Z-TF кожна з трьох фалевих засувок спочатку обережно підтягується невеликим важелем, а потім дуже тихо ковзає в паз планки.

Мультифункціональний замок - MACO PROTECT Z-TF

Оптимальна герметичність. Дві додаткові багатофункціональні фалеві засувки доповнюють середню стандартну фалеву засувку і фіксують ригель. Відразу після легкого і тихого закриття дверей три засувки в одну мить замикаються в відповідних запірних планках і утримують дверне полотно щільно притиснутим до ущільнювача по всій висоті фальцевого зазору. Відповідно, ні у вітру, ні у дощу немає шансів потрапити всередину. Продумана система також дозволяє, при необхідності, легко і гнучко регулювати притиск дверного полотна.

Нездоланний бар'єр для крадія. Обидва надміцних сталевих штиря створюють майже нездоланний бар'єр. Їх особлива конструкція і стійкість матеріалу призводять до того, що штирі не згинаються жодним чином під будь-яким інструментом злодія.

Простота монтажу. Дверний замок Z-TF - це універсальне рішення, яке може встановлюватися зліва чи справа. Не вимагає фрезерування під відповідні планки i.S. і для фалевих засувок. Засувки, які можна регулювати, дозволяють змінювати притиск стулки.
У новому виконанні, з багатофункціональною засувкою і запірним гаком (MF-HO), замок заснований на тій же платформі, що і замки преміум-класу A-TS і M-TS. Він також дозволяє створювати різні варіанти оснащення двері, які забезпечують конкурентні переваги.

Універсальність застосування з різними профільними системами. Цілком виправдана назва «мультифункціональний» також підтверджує можливість однаково зручного монтажу замка в алюмінієвих, дерев'яних або пластикових дверних системах. Крім цього, універсальність в сенсі установки однієї системи фурнітури на лівій і правій стороні також дає з точки зору логістики значущі переваги, обумовлені можливістю обмеження складських запасів для виробника дверей.

Прочитано 5676 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: