ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійВторник, 14 ноября 2017 10:20

Как обустроить мансарду для детей

В наше время, квартиры на чердаке уже стали, почти, стандартом, который ценится за разнообразие форм и большой потенциал. Безусловно, сложные конфигурации крыш создают определенные трудности при обустройстве мансард. Однако, при грамотном проектировании и обеспечении достаточного количества естественного света, может получиться отличное и очень функциональное помещение «под небом». Кроме того, обустройство детской комнаты на чердаке, в мансарде, может быть очень привлекательным, именно, из-за нетипичного размещения.

Найважливішим для батьків, звичайно, є безпека їх малюків. Компанія Fakro в своєму асортименті містить вікна Secure, які оснащені антизламним склопакетом, завдяки якому навіть у випадку розбиття уламки скла не розсипаються по кімнаті. Окрім цього вікна Secure оснащені системою, яка не дає можливості демонтувати склопакет ззовні, та ручкою із блокуванням.  

Використовуючи конструкційні елементи горища в дизайні, ми не лише надаємо йому відповідного особливого характеру, але й створюємо можливість для розвитку фантазії наших малих дослідників. При облаштуванні інтер’єру не слід забувати про загальне правило, яке наголошує, що яскраві кольори та велика кількість природного світла розширюють приміщення. Такі міри творять відповідну атмосферу для належного розвитку дитини. Дозвольте собі, облаштовуючи горище, прислухатись до своїх бажань. Барвисті картинки та кольорові настінні наклейки додадуть кімнаті дружньої атмосфери – нехай малюк сам їх обере. Розуміючи свій вплив на створення дизайну кімнати, дитина буде перебувати в ньому із значно більшим задоволенням. На цьому етапі не вартує інвестувати в дорогі меблі. Пам’ятаймо, що діти швидко ростуть, тому проектувати кімнату треба так, щоб була можливість її міняти разом із їх ростом.

Велика кількість природного світла, яке потрапляє через дахові вікна Fakro у сполученнях, у поєднанні з білими стінами оптимально розширює приміщення. Кімната цієї дівчинки із рожевими акцентами запроектована власне так, щоб рости разом із нею.

Окрім цього, Fakro також пропонує і товари, призначені для пласких дахів. Таке рішення дозволяє забезпечити доступ природного світла до приміщення при одночасній досконалій термічній та акустичній ізоляції.

Прочитано 984 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: