Четверг, 18 марта 2021 12:20

Стіни, що здатні на більше. Відео

Для Caparol стіни завжди були чимось особливим. Створюючи декоративні фарби, ми змушені враховувати матеріал стін, структуру поверхні, кут падіння світла, очікуване навантаження, тощо. Лише за умови ретельного знайомства із поверхнею можна створити ідеальну для неї фарбу.

Сотні років стіни надихали письменників, поетів та представників народної творчості на мальовничі метафори та яскраві образи. Вони показували життя за “скляною стіною”, руйнували “крихкі стіни” або зводили “стіни-перешкоди”. Стіни можуть нас обмежувати або захищати. Можуть “мати вуха”, бути обшарпаними та навіть “голими”! І кожен хоч раз в житті відчував, що говорить “як об стіну горох” або стикався зі “стіною мовчання”.

Стіни заслуговують на увагу, догляд, дбайливе ставлення і якісну обробку. Caparol дбає про це та пропонує рішення для будь-яких вимог. Наприклад, PremiumColor для блиску, CapaSilan для елегантності, Sylitol Bio для більшого комфорту, PremiumClean для чистоти або Indeko-plus для гарантованої безпеки.

Разом с високоефективними фарбами Caparol ми надихаємось на створення ідеального інтер’єру: (3) Високоефективні фарби для ідеального інтер’єру від Caparol - YouTube

Обираючи для об'єкта фарби Caparol, майстер не просто планує фарбувати стіну. Він обирає найкращі переваги для конкретного приміщення, щоб задовольнити потреби замовника. Адже він знає: цим стінам належить довгі роки поспіль захищати, оберігати та збирати спогади своїх мешканців.

Високофункційні фарби Caparol – це надійний довгостроковий результат та можливість дихати на повну. Екологічні матеріали поліпшують зовнішній вигляд кімнат і атмосферу в приміщенні, а отже підвищують рівень життя людей в ньому. З ними стіни ніколи не будуть просто поверхнями, а будуть чимось більшим. Комфортною домівкою? Скарбницею спогадів? Безпечним прихистком? Досконалим фоном для шедеврів мистецтва? Чи, може, індивідуальним багатофункційним простором? З фарбами Caparol стіни здатні на більше, переконайтеся в цьому самі!

Більше інформації: Фарби, які роблять більше для стін, що здатні на більше (caparol.ua)

Медиа

Прочитано 2205 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: