ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийСреда, 28 июля 2021 15:20

У Києві відкрито преміальну локацію для професіоналів з можливістю тестувати рішення!

Шукаєте локацію, в якій представлено широкий асортимент фасадних та інтер’єрних рішень, в якій зручно зустрітись з клієнтами або партнерами чи просто отримати кваліфіковану пораду? Саме таким є фірмовий салон Caparol Center, що відкрився 22 липня у Києві, за адресою пр-т Перемоги, 53.

Caparol Ukraine, що є частиною міжнародного концерну DAW, запрошує своїх клієнтів та партнерів до найбільшого Caparol Center в Україні, в якому представлено понад 400 зразків фасадних та інтер’єрних рішень - все, щоб допомогти у виборі найкращого рішення для ремонту. Особливо ми пишаємося нашою унікальною зоною тестування, де всі охочі самостійно зможуть спробувати нанесення матеріалів Caparol перед покупкою. Крім того у кожного клієнта є можливість зробити свою роботу комфортною: працюйте у відкритій зоні коворкінгу у зручний час, роздрукуйте ваш проєкт, оберіть правильне рішення за допомогою наших експертів або скориставшись застосунком Spectrum, доступним для завантаження на ваш смартфон.

Caparol Center

Caparol Center

Caparol Center

“Відкриття Caparol Center - це вагома подія для всієї команди, - зазначив Віталій Верещагін, генеральний директор Caparol Ukraine. - Адже саме тут ми як ніде близькі до клієнта і можемо максимально задовольнити його запити і бажання, а також перевершити очікування. Це не просто магазин і навіть не шоу-рум, це локація професіоналів, де кожен бажаючий - дизайнер або архітектор, майстер або виконроб, будь-яка залучена в будівництві або дизайні людина, може знайти для себе ідеальне і унікальне системне рішення з асортименту бренду Caparol”.

Caparol Center

Caparol Center

Під час офіційного відкриття дизайнери та архітектори, майстри та виконроби — кожен із гостей мав можливість поспілкуватися з колегами та однодумцями, оцінити наш сервіс та й просто приємно провести час, адже з нагоди відкриття ми організували фуршет, розважальну програму та майстер-клас нового декоративного матеріалу CapaDecor Arte Noblissima, який дуже скоро надійде у продаж, в рамках майстер-класу гості також могли власноруч випробувати його нанесення.

Caparol Center

Caparol Center

Новий салон Caparol Center є взірцем сучасного формату, якому немає аналогів на ринку. Запрошуємо і Вас оцінити бездоганність звичного для Caparol Ukraine комплексу послуг у новому Caparol Center!

Адреса: м. Київ, пр-т Перемоги, 53.
Тел.: +380 (67) 402 42 30
Пн-Пт: 9:00-20:00
Сб: 9:00-16:00
Нд: вихідний

Прочитано 2126 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: