ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийВторник, 07 декабря 2021 09:20

Яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку: результати досліджень

Нещодавно Всесвітня організація сталевих виробів ініціювала дослідження з оцінки впливу покрівельних матеріалів на навколишнє середовище. Адже в сучасному світі важливо розуміти екологічні характеристики будівель/інфраструктури ще на початковій стадії. Метою стала кількісна оцінка екопоказників шести варіантів дахів для скандинавського будинку й визначення рішення з найменшим впливом на оточення. Серед досліджуваних – матеріали зі сталі (покрівлі Monterrey і Classic від Ruukki), бітуму та бетону. Які висновки зробили експерти?

Висновки дослідження:

  1. Відповідаючи високим вимогам стійкості та екостандартів, сталеві покрівлі мають найменшу вагу: на 50% легші за бітумні та приблизно на 25% – за бетонні.
  2. Сталева покрівля з дерев'яним каркасом чинить менший вплив на довкілля протягом терміну служби, ніж інші покрівлі.
  3. Виробництво бітумної покрівля потребує найбільше енергії, тоді як сталеві конструкції з дерев'яним каркасом – найменше.
  4. Варіант сталевої покрівлі Classic вимагає мінімального технічного обслуговування, що означає найнижчий вплив серед усіх варіантів на навколишнє середовище - приблизно на 85% менше, ніж у бітумної покрівлі.
  5. Транспортування не має значного впливу на жодні варіанти покрівлі, крім бетонної. Енерговитрати на встановлення незначні для всіх видів досліджуваних матеріалів.

Отже, згідно проведеного дослідження, сталеві покрівлі Ruukki характеризуються найменшим впливом на навколишнє середовище серед інших варіантів, вони є довговічним і стійким матеріалом, який відповідає строгим стандартам з екологічної безпеки.

ТОВ «Рууккі Україна»

вул. Машинобудівна, 35а, 03067 Київ

Тел. відділу обслуговування клієнтів +38 044 364 4545

www.ruukki.com.ua

www.facebook.com/RuukkiUkraine

Прочитано 1955 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: