ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійПонеділок, 27 травня 2024 13:20

Ruukki представляє новий продукт LowCarbon: скорочення викидів до 70%

Ruukki Construction, дочірня компанія SSAB Group, запускає новий продукт Ruukki® LowCarbon. Пропозиція відповідає новим екологічним вимогам та потребам клієнтів щодо скорочення викидів протягом життєвого циклу їхніх будівель. Першим продуктом в асортименті є Ruukki® Classic LowCarbon — покрівельний профіль, який має на 70% менше викидів, ніж покрівельний профіль зі звичайної сталі.

Асортимент Ruukki® LowCarbon - це високоякісні будівельні вироби з переробленої сталі SSAB Zero™ з кольоровим покриттям GreenCoat на біологічній основі. Продукцію виробляють у Фінляндії, Швеції, Естонії та Польщі з використанням енергії, що не містить викопних речовин. Вироби поставляються в оптимізованій упаковці та екологічним транспортом. Асортимент буде поступово розширюватися на всі групи виробів Ruukki, а з 2026 року — також на сталеву продукцію SSAB fossil-free™.

Покрівельні профілі Ruukki Classic LowCarbon виробляються на наших заводах у Фінляндії та Польщі. Низьковуглецева фальцева покрівля профілюється з використанням електроенергії, що не виробляється з викопних джерел. Пакувальні матеріали оптимізовані для мінімізації відходів та викидів. Крім того, для внутрішніх і зовнішніх перевезень, де це можливо, ми надаємо перевагу альтернативам, що не містять викопних речовин. Продукт також пропонується з інтегрованим рішенням для сонячної енергетики. Доступність продукції на різних ринках відрізняється, проте перші поставки клієнтам заплановано розпочати з другого кварталу 2024 року.

 

«Ми хочемо привести будівельну галузь до вуглецевої нейтральності. Обираючи екологічний напрямок, клієнти можуть значно зменшити вуглецевий слід від своїх будівель. Наприклад, обравши низьковуглецеву покрівлю Ruukki Classic LowCarbon, клієнт може мінімізувати викиди свого нового будинку майже на стільки ж, якби він відмовився від користування автомобілем на цілий рік", — говорить Юні Метсямякі, старший віце-президент, керівник відділу покрівельних робіт у Ruukki Construction.

Окрім асортименту низьковуглецевої продукції Ruukki також пропонує інші екологічні рішення, які допомагають клієнтам досягти їхніх цілей сталого розвитку, сприяють пом'якшенню наслідків зміни клімату, розвитку циркулярної економіки, біорізноманіттю, безпеці та благополуччю людини.

Ruukki Construction — постачальник будівельної продукції та послуг на основі сталі для покрівлі та стін екологічно чистих будівель. У нас працює близько 1 350 співробітників і є 13 спеціалізованих виробничих майданчиків. Наша сильна присутність у 10 європейських країнах дозволяє нам обслуговувати клієнтів за допомогою наших основних брендів — Ruukki та Plannja. Наш чистий дохід у 2023 році становив близько 505 мільйонів євро. У нас скандинавське походження, великий досвід у сталеливарній та будівельній галузях, ми є частиною SSAB. Детальніше: www.ruukki.com

SSAB — сталеливарна компанія, що базується в США та країнах Скандинавії, з представництвами в більш ніж 50 країнах світу. Акції SSAB котируються на Стокгольмській фондовій біржі Nasdaq та мають вторинний лістинг на Гельсінській фондовій біржі Nasdaq. www.ssab.com

Прочитано 521 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: