ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній



П'ятниця, 29 вересня 2023 13:00

В Iвано-Франкiвськiй областi придбають житло для родин вiйськовослужбовцiв iз числа ВПО

Держава видiлила 116 млн. грн. на придбання житла для родин вiйськовослужбовцiв з-помiж ВПО. Про це йдеться на сторiнцi Iвано-Франкiвської ОДА.

Кошти видiлили на придбання житла внутрiшньо перемiщеним людям, якi захищали незалежнiсть, суверенiтет та територiальну цiлiснiсть України, учасникам бойових дiй та особам з iнвалiднiстю III групи, шо настала внаслiдок вiйни, яким було призначено грошову компенсацiю до 24 лютого 2022 р. на територiях, включених до перелiку таких, на яких ведуться (велися) бойовi дiї або тимчасово окупованих РФ, повiдомляє Property Times.
"Рiшення про надання компенсацiй на придбання житла приймали вiдповiднi органи влади на територiї областей, де до повномасштабної вiйни проживали цi люди й там перебували на вiдповiдних квартирних чергах. Вiдтак на новi квадратнi метри зможуть розраховувати 56 осiб", - зазначила керiвниця областi Свiтлана Онищук.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вiдповiдно бюджети громад, де вони зараз проживають, отримають на це:
- Iвано-Франкiвська мiська територiальна громада - 86,7 млн. грн.;
- Калуська МТГ - майже 9,3 млн. грн.;
- Долинська МТГ - близько 2,8 млн. грн.;
- Брошнiв-Осадська селищна тергромада - 8,3 млн. грн.;
- районнi бюджети Iвано-Франкiвського району - 6,8 млн. грн.;
- Косiвського - 2,3 млн. грн.

Прочитано 584 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: