Sidebar

ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній



Неділя, 23 березня 2025 11:00

У Ягiдному виконано понад 80% робiт з вiдновлення багатоквартирних будинкiв

У селi Ягiдне на Чернiгiвщинi, яке постраждало внаслiдок росiйської агресiї, капiтально ремонтують 16 багатоквартирних будинкiв.

На даний момент 4 будинки готовi на 98%, 8 будинкiв - на 80-87%, а ще 4 - на 40-53%.
Зараз фахiвцi активно працюють на вулицi Дружби, яка найбiльше постраждала пiд час росiйської окупацiї у березнi 2022 р.
Будiвельники займаються влаштуванням цоколю, вiдмостки та водовiдливiв. На останнiй будинок, що був у процесi утеплення, наносять штукатурку. Згодом фарбуватимуть фасади, якi були зробленi цього року.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, село Ягiдне було повнiстю окуповане впродовж березня 2022 р. Окупанти виганяли людей з власних будинкiв, а у мiсцевiй школi росiйськi вiйськовi облаштували штаб. В пiдвалi навчального закладу примусово утримували цивiльних - це майже 370 мешканцiв, серед яких 70 - дiти. Пiд час окупацiї село зазнало масштабних руйнувань.

Прочитано 95 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: