Вiктор Миколайович - лiдер на ж/м "Захiдний", адже очолює 10 будинкiв. А саме: ОСББ "Фосфорна 13", ОСББ "Галицького 41", ОСББ "Фосфорна 11", ОСББ "Галицького 85", ОК "ЖБК №135 "Ландиш"", ОСББ "Ближня 33", ОСББ "Данила Галицького 29", ОСББ "Галицького 83", ОСББ "Галицького 53" та ОСББ "Галицького 61".
Найперше ОСББ вiн створив у 2016 р. у будинку, в якому живе, - "Галицького 41". Пiсля того, як вiн продемонстрував гарнi результати, iншi будинки теж захотiли об'єднатись та самостiйно розв'язувати питання утримання дому. Головою зробили саме пана Вiктора.
"Свого часу багато подорожував по країнах Європи i бачив, як там гарно виглядають будинки. Тож у 2016 р. ми спонтанно вирiшили створити перше ОСББ. Але нiхто не хотiв брати на себе вiдповiдальнiсть. Тож я вирiшив спробувати очолити будинок. I менi сподобалось. Але все те, що ми тут створили, - це завдяки людям. Вони хочуть змiн, хочуть жити у комфортi, тож активно беруть участь в оновленнi нашого будинку. I вже пiсля того, як ми тут чимало чого замiнили, а це вiд рiзноманiтних ремонтiв до утеплення фасаду, сусiднi будинки теж захотiли таких змiн. I запропонували менi їх очолити. Я погодився, бо менi самому подобається бачити, як змiнюється життя на нашому житловому масивi. Останнiй будинок, який очолюю з грудня 2023 р., перейшов до нас вiд приватної компанiї. У ньому, звiсно, повний жах i там дуже багато роботи, адже компанiя нiчого не робила. Я готовий його змiнити на краще. I дуже класно, що мiсто нас пiдтримує, особливо мiський голова Борис Фiлатов. Бо торiк нам зробили гарну внутрiшньоквартальну дорогу. За кожен бордюр вони радились з нами, де i що краще зробити. А щодо програми спiвфiнансування, то встигли взяти участь кiлькома будинками приблизно у 10 проєктах. I скажу, що все, що було виконано, - якiсно та професiйно. Тож плануємо i надалi брати участь", - прокоментував голова десяти ОСББ у Днiпрi Вiктор Бiлявцев.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у Днiпрi вже 30% житлових будинкiв мають статус ОСББ або ЖБК.


