"Коли проводять капiтальний ремонт чи реконструкцiю якоїсь вулицi, то, зазвичай, проводять замiну електромереж i демонтують старi свiтильники. Такi свiтильники потрапляють до нас на склад. Вiдтак, нашi працiвники поступово їх ремонтують, i згодом знову цi свiтильники можна буде використовувати в роботi. Загалом по мiсту є бiльше 30 тис. старих свiтильникiв. Але, однозначно, що всi замiни не потребують. Варто додати, що ремонт старих свiтильникiв нашими працiвниками - це певна економiя коштiв для нас. Хоча ми, в основному, ремонтуємо лише корпус свiтильника, та коли б купувати новий такий корпус - то вiн коштує 600 грн. Нам ремонт корпуса обходиться у 50-100 грн. Тобто на одному свiтильнику економимо 500 грн. А на ремонтi корпусiв 100 свiтильникiв маємо вже 50 тис. грн. економiї", - розповiдають у ЛКП "Львiвсвiтло".
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, свiтильник складається з металевого корпуса iз захисним склом/платиком, конденсатора та дроселя. Утiм фахiвцi "Львiвсвiтла" працюють переважно iз корпусом i захисним склом/пластиком.
"Пiд час ремонту ми працюємо з корпусом i захисним склом/пластиком. Корпус часто ржавiє, у ньому можуть з'явитися отвори, куди буде затiкати вода i, вiдповiдно, негативно впливати на роботу самого свiтильника. Вiдтак ми приводимо корпус у справний стан, чистимо його вiд iржi i фарбуємо, та дивимося, в якому станi дросель i конденсатор. У вже вiдремонтований свiтильних можна буде вкручувати новi енергоекономнi лампочки. Тут варто вiдзначити, що новi лампочки працюють без дроселя. А це значно зменшує саму вагу свiтильника, бо дросель є найважчим елементом у лiхтарi. Далi, коли виникатимуть якiсь несправностi у дiючих свiтильниках вуличного освiтленням, i буде необхiднiсть їх замiнити, будемо на їх мiсцi встановлювати вже вiдремонтованi свiтильники", - розповiдають у ЛКП "Львiвсвiтло".


