ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійНеділя, 16 червня 2024 10:00

Днiпро готує критичну iнфраструктуру до зими

Пiдготовка до нового опалювального сезону у Днiпрi триває. Бригади працюють по всьому мiсту. У Соборному районi працiвники КП "Теплоенерго" усунули проблему аварiйної теплової труби пiсля гiдравлiчних випробувань.

"Замiнили приблизно п'ять метрiв труби. Пофарбували i у найближчий час поновимо теплоiзоляцiю на цiй дiлянцi", - прокоментував Сергiй Агруч, начальник теплової дiльницi №2 КП "Теплоенерго" Днiпровської мiськради.
Також вже є дiлянки, де повнiстю завершили iзоляцiю теплових мереж. Усе, аби мiнiмiзувати тепловi втрати.
"У Соборному районi замiнили теплову iзоляцiю магiстрального трубопроводу. Це приблизно 500 метрiв. Фахiвцi демонтували старий утеплювач, який вже непридатний, i замiнили на новий. Iзоляцiя теплових мереж є невiд'ємною складовою їхньої ефективностi та стiйкостi. Вона допомагає утримувати тепло в системi, зменшуючи втрати енергiї та забезпечуючи стабiльну роботу. Це не лише сприяє збереженню енергiї, але й допомагає знизити витрати на опалення, - зазначив Сергiй Агруч. - Пiдготовка критичної iнфраструктури до нового опалювального сезону вимагає вiд нас постiйної уваги та вiдданостi. Робимо все можливе, щоб бути готовими до будь-якої ситуацiї, яка може виникнути пiд час опалювального сезону".
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, загалом на сьогоднi капiтально вiдремонтовано 11 котлiв (38% вiд запланованого), замiнено 14,4 км теплових мереж (40% вiд запланованого), замiнено 10,2 км iзоляцiї теплових мереж (40% вiд запланованого), встановлено 20 енергоощадних насосiв (40% вiд запланованого).
Усi роботи виконують згiдно з графiком. Готовнiсть пiдприємства до опалювального перiоду становить 40%.

Прочитано 88 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: