ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійСереда, 27 березня 2024 12:00

На найбiльшому мiжнародному архiтектурному форумi представили iндустрiальний парк

Компанiя Alterra Group стала головним партнером стенда України на найбiльшому у свiтi форумi нерухомостi MIPIM 2024. Вiн проходив з 12 по 15 березня в Каннах (Францiя).

Компанiя Alterra Group представила на мiжнародному форумi вiд України свiй проєкт - iндустрiальний парк "Формацiя. Львiв". Значну частину проєкту складає екосистема, що сприяє розвитку виробникiв, дозволяючи отримати доступ до працiвникiв, фiнансових ресурсiв, нових ринкiв та нових партнерств, повiдомляє Property Times.
"Усiх вражали масштаби будiвництва - 150 тис. кв. м, i те, що ведеться воно в Українi, де триває вiйна", - розповiдає Олена Подольська, керiвниця напрямку мiжнародного розвитку компанiї Alterra Group.
Вiдкритим залишилося питання про готовнiсть iнвестувати в Українi зараз.
Дмитро Ковальчук, засновник компанiї Alterra Group, зазначив: "Якщо в Європi дохiднiсть 6-7% рiчних, то у нас - 12%. Проте великi компанiї, через їх внутрiшнi полiтики, не готовi наразi iнвестувати в Україну. Але приватнi iнвестори та бiзнеси, яких щось пов'язує з Україною чи тi, хто вже має успiшний досвiд взаємодiї, вiдкритi до партнерства й розглядають можливостi iнвестицiй. I така дохiднiсть в 12% з урахуванням навiть ризикiв для них гарна".
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, MIPIM -  найбiльш авторитетний та представницький iнвестицiйно-експозицiйний форум в Європi. Вiн проводиться вже 34 роки поспiль i слугує мiсцем щорiчних партнерських зустрiчей, налагодження контактiв для свiтових лiдерiв у сферi нерухомостi. Об'єднує всiх ключових учасникiв сектору: розробникiв концепцiї розвитку територiй, iнвесторiв, кiнцевих споживачiв. Цього року у форумi взяло участь бiльш як 20 тис. делегатiв з понад 90 країн свiту.

Прочитано 2361 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: