ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійПонеділок, 22 квітня 2024 14:00

Над iдеєю вiдновлення музею Шухевича працюватимуть 13 команд

Закiнчилась реєстрацiя учасникiв на архiтектурний конкурс з вiдновлення музею генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Загалом для участi у конкурсi зареєструвалось 13 команд архiтекторiв.

За словами головного архiтектора Львова Антона Коломєйцева, команди отримали усю необхiдну iнформацiю та вже розпочинають працювати над проєктами вiдновлення музею.
"Передбачається, що новий музей буде доступним для користувачiв крiсел колiсних, буде зручний i дозволить в найбiльш ефективний спосiб представити експозицiю. Паралельно з тим поруч буде осмислено простiр, який безпосередньо прилягає до музею, зокрема там є невеликий став", - розповiв Антон Коломєйцев.
Учасники мають подати свої проєкти до 3 червня. Згодом усi пропонованi проєкти розгляне журi та обере трiйку переможцiв.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, загальний призовий фонд конкурсу становитиме 500 тис. грн. Переможець отримає 250 тис. грн., за друге мiсце - 150 тис. грн., а за третє - 100 тис. грн. Фiнансування проведення конкурсу та виплати премiй переможцям конкурсу вiдбуватиметься за позабюджетнi кошти.

Прочитано 1701 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: