ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійП'ятниця, 21 червня 2024 15:00

Львiвську архiтектуру епохи модернiзму демонструють у Литвi

У Литовському мiстi Каунас вiдбувається виставка пiд назвою "Вцiлiла архiтектура: мiжвоєнний модернiзм Львова". На виставцi представленi унiкальнi свiтлини, що вiдтворюють примiщення та архiтектурнi зразки львiвського модернiзму мiж двома свiтовими вiйнами. Авторка експозицiї - львiв'янка, iсторикиня архiтектури та фотографиня Мирослава Ляхович.

"Експозицiя привертає увагу до видатних зразкiв модернiзму, що характеризував урбанiстичнi експерименти Львова початку ХХ столiття. Фотографiї не лише демонструють архiтектурнi досягнення свого часу, але й розповiдають iсторiї архiтекторiв та колишнiх чи нинiшнiх мешканцiв мiста. Особливу увагу придiлено вiзуальному матерiалу, створеному iз 3D-сканувань модернiстських будiвель Львова, що дозволяє вiдтворити будiвлi в їхнiй первозданнiй красi. Аудiозаписи, зробленi пiд час сканування, додають атмосферу iсторичної автентичностi до експозицiї", - зазначили у ЛКП "Бюро спадщини".
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, виставка i проєкт "Львiв. Архiтектура модернiзму", реалiзований за сприяння ETH Zurich та за участi Харкiвської школи архiтектури, є важливими кроками у збереженнi та вiдновленнi спадщини модернiзму в Українi. Їхня мета - зберегти iсторичнi пам'ятки та вiдтворити iсторiю мiста через архiтектурнi свiдчення минулого.
Виставка працює у Будинку-музеї Галаунiаса до 31 серпня.

Прочитано 617 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: