ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 23 ноября 2018 11:20

Облаштування коридору у квартирі

Зазвичай до облаштування коридору вдаються насамкінець і приділяють йому значно менше уваги, ніж кімнатам, кухні чи, наприклад, ванній. Однак саме коридор, передпокій зокрема, є важливою складовою всього інтер’єру, яка визначає перше враження від дому. Саме тому до його облаштування потрібно підходити виважено, покроково продумавши все до дрібниць – щоб і самому було приємно повертатись додому, і щоб гості почували себе у вас затишно з перших хвилин.

Облаштовувати коридор і, справді, доречніше, коли решта кімнат уже готові. Так значно легше визначитися зі стилем коридору, який би відповідав інтер’єру всього помешкання. З огляду на те, що це найменше приміщення у всій квартирі, на оформленні дизайну коридору господарі нерідко «відпочивають». Та не поспішайте з цим! Зазвичай, навпаки, менший простір потребує більше уваги й винахідливості, ніж ви думаєте.

Зонування

Найперше, від чого потрібно відштовхуватись під час облаштування коридору, то це те, що його можна поділити на дві зони; вхідну (власне передпокій) і прохідну, яка у більшості квартир тягнеться вздовж кімнат. Відповідно до функціональності зон і продумують інтер’єр коридору.

Колористика

Оскільки приміщення коридору вузьке, варто уникати темних кольорів, які б ще більше зменшували простір. Для його оформлення, особливо прохідної довгої та вузької зони, краще підійдуть пастельні й теплі кольори. Світлі кольори (наприклад, білий, сірий, бежевий, кремовий, світло-коричневий та інші) стін і стелі допомагають візуально збільшити вузький простір. Проте треба подбати, щоб обидві зони коридору не зливались в одну, а були розділені й гармонійно перетікали одна в одну. Цьому сприяють як різна стилізація, так і колористика. Зокрема, передпокій краще оформити в темніших відтінках відповідних кольорів наступної зони коридору.

Облаштування коридору у квартирі - Śnieżka

Для фарбування як стін коридору найкраще використовувати готову кольорову латексну фарбу Śnieżka Nature. Однією з її переваг є те, що вона містить Teflon™ surface protector, завдяки якому фарбоване покриття легко очищати від плям і забруднень (що вкрай важливо, коли йдеться про передпокій). Також фарба стійка до миття, економічна у використанні (розхід до 14 м²/л при одношаровому нанесенні) і підходить для фарбування шпалер. Не може не тішити й величезний вибір кольору із 56 барв! Який колір би ви не обрали, ви напевно будете задоволені!

Облаштування коридору у квартирі - Śnieżka

ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 3782 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: