ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 07 декабря 2018 11:20

Як оздобити ванну кімнату за допомогою деревини

Ванна кімната найбільше пов'язана із безпосереднім контактом з водою, тому слід подбати про добру вентиляцію у цьому приміщенні, щоб значні перепади вологості (від звичних 40-60% до цілковитого туману з утворенням крапель на навколишніх предметах), і температурні перепади, щоб запобігти негативній дії вологи у ванній кімнаті..

Сьогодні чимало людей задумуються над тим, чи можна використовувати для оздоблення інтер'єру ванни деревину. Звісно, що можна. Потрібно лише подбати про її ефективний захист і обробку, аби вода і волога, які потрапляють на поверхню деревини, не змогли завдати їй непоправної шкоди.

Вироби із деревини активно вбирають вологу, а незабаром змушені її так само активно віддавати. Сприяє цьому циклічність користування та підтримання у ванній кімнаті комфортної для людського організму температури. Спробуємо змоделювати спрощену схему поведінки деревини. Ви приймаєте зранку теплий душ, температура повітря підвищується й воно насичується великою кількістю теплої пари, яку суха деревина вбирає наче губка. За доволі короткий проміжок часу вологість й температура у ванній кімнаті повертається до комфортного для людини значення й деревина змушена охолоджуватися й віддавати надлишкову вологу. А потім знову хтось заходить у ванну та усе повторюється. Внаслідок такого циклічного впливу дерев’яні деталі змінюють розміри та форму – відбувається так зване короблення деревини. Доволі часто короблення супроводжується утворенням тріщин, що не лише псує естетичний вигляд, а й сприяє кращому проникненню вологи в деревину і як наслідок – її гниттю.

Саме через це найчастіше для оздоблення ванної кімнати обирають керамічну плитку, котра нечутлива до згаданих факторів і є доступним матеріалом. Проте обійтися лише самою плиткою неможливо: із неї не виготовляють дверей, тумбочок чи поличок. Звичайно, можна скористатися пластиковими чи скляними аналогами, але як бути поціновувачам неповторної природної краси деревини? На щастя, сучасні науково-технічні досягнення дають змогу легко вирішити цю проблему – достатньо скористатися захисно-декоративним засобом для деревини, наприклад, ЯХТОВИМ ЛАКОМ ТМ VIDARON.

ЯХТОВИЙ ЛАК ТМ VIDARON від «Снєжка-Україна»

ЯХТОВИЙ ЛАК ТМ VIDARON – сучасний безбарвний захисно-декоративний засіб, що ефективно захищає деревину від дії несприятливих факторів, володіє високою стійкістю до стирання та еластичністю. Виготовлений лак на основі уретанових затверджувачів та смол.

Перед лакуванням дерев’яні вироби для ванної кімнати слід пошліфувати вдовж волокон деревини шкуркою зернистістю від 120 до 320 і ретельно очистити від пилу. Усі гострі кути рекомендуємо заокруглити таким чином, щоб радіус не був меншим, ніж 2 мм.

У випадках, коли необхідно надати деревині певного забарвлення спочатку її байцуємо. Для цього використовуємо БЕЙЦ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON (13 готових до застосування кольорів), котрий наносимо методом втирання тампоном на уже відшліфовану та очищену деревину. Залежно від потрібної насиченості кольору через 24 год можна нанести ще один шар байцу.

До лакування можна приступати не раніше, ніж за 24 год після нанесення останнього шару байцу. Перед лакуванням ЯХТОВИЙ ЛАК ретельно перемішуємо, а за потреби – розбавляємо олійно-фталевим розчинником ТМ Śnieżka. Наносимо лак пензликом рівномірно розподіляючи його по поверхні. Для ефективного захисту слід нанести 3 шари з інтервалом 24 год. При цьому, перед нанесенням наступного шару слід виконати міжшарове шліфування шкуркою зернистістю 320 та очистити поверхню від шліфувального пилу.

Остаточних експлуатаційних характеристик лакове покриття набуває через 7 днів і деревину можна застосовувати у ванній кімнаті.

Отож, тепер Ви можете бути впевнені, що дерев’яні предмети з легкістю протистоятимуть агресивному середовищу у ванній кімнаті й зберігатимуть прекрасний зовнішній вигляд впродовж багатьох років.

ЯХТОВИЙ ЛАК ТМ VIDARON від «Снєжка-Україна»

ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 1738 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: