ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 14 февраля 2020 11:20

Ігрова кімната для малюків

Дозвілля і фізичний розвиток дитини – одне з перших питань, яким цікавляться батьки відразу після здоров’я і харчування. Саме тому проектуванню і дизайну ігрової кімнати для малюків приділяють увагу дедалі частіше. У статті коротко і по пунктах про головне.

Є декілька важливих моментів, на які потрібно звернути увагу під час проектування ігрової кімнати:

Безпека. Як знаємо, діти найчастіше завдають собі пошкоджень під час рухових ігор. Щоб запобігти цьому, потрібно максимально безпечно облаштувати ігрову кімнату. Надійно зафіксовані предмети умеблювання та декору, світильники, наприклад вбудовані діодні лампи, модульні меблі із заокругленими кутами, м’які теплі килими – усе це та інші заходи безпеки допоможуть створити безпечний ігровий простір для малечі.

Екологічність. Усі меблі та предмети текстилю повинні бути екологічно чистими, а також вологостійкими, адже їх доведеться частенько мити. Це ж стосується і пофарбованих поверхонь. Найкраще вибирати фарбу, стійку до багаторазового миття і яка відповідає екологічним характеристикам. Для того щоб зрозуміти, чи виріб має екологічний сертифікат, потрібно уважно ознайомитися з інформацією на упаковці. Зокрема, екологічно сертифіковані вироби в Україні марковані знаком «Зелений журавлик».

Серед фарб, які внесено до Реєстру екологічно сертифікованої продукції, є Śnieżka Design Lux 3 – глибокоматова латексна фарба, яка підійде для оздоблення дитячих кімнат. Дуже важливо, що фарба зносостійка, має 1-й клас стійкості до мокрого стирання згідно з нормою ДСТУ EN 13300. Водночас вона не розбризкується під час нанесення, при цьому її витрата – 10 м² з одного кілограма. Фарбу можна затонувати на кольоровому обладнанні у 518 кольорів. Палітра барв – достатньо широка, щоб вибрати гармонійні барви для яскравого дизайну інтер'єру малюків. Створити унікальну ігрову кімнату за допомогою системи Śnieżka Colour System легко і просто!

Śnieżka Design Lux 3

Естетика. Те, що ігрова кімната – це не вітальня, в якій ви приймаєте гостей, не означає, що, оформляючи її, можна опустити цей момент. Кімната, в якій малюки проводять багато часу за іграми, повинна бути естетично приємною, адже умови, в яких грається і розвивається дитина, теж мають вплив на її естетичне виховання.

Порядок. Здається, немає такої кімнати, в якій би панував більший хаос, ніж в ігровій, але і в ній не можна обійтися без порядку. Для забезпечення порядку і зручності треба спланувати розподіл кімнати на функціональні зони та виробити систему зберігання іграшок.

Чудово, коли для дозвілля дітей можна виділити окрему кімнату, вільну від спального місця і навчального куточка. Але навіть в ігровій кімнаті простір повинен мати принаймні дві зони: для активного дозвілля, а саме спортивних ігор, та місце для спокійних настільних ігор. Поділити ігрову на декілька зон можна за допомогою різнокольорових килимів, модульних меблів чи відмінного стельового рішення для різних функціональних зон. Тобто в одній частині кімнати обладнуємо міні-спортзал для дітей, облаштовуючи його шведською стінкою, канатом, мотузяною драбиною та різним спортивним інвентарем, а в іншій – стільці і столик для малювання, ліплення та інших занять.

Забезпечити ідеальний порядок можна й без використання громіздких меблів, для зберігання іграшок сьогодні використовують різноманітні плетені кошики, ящики і скрині, мішки і настінні саше, спеціальні компактні шафи та стелажі, а також настінні модулі, призначені для зберігання іграшок.

Śnieżka Design Lux 3

М’які меблі. Попередньо ми вже зазначали, що меблі повинні бути безпечними як із погляду конструкції, так і матеріалу, з якого вони виготовлені. Для ігрових дитячих кімнат найчастіше використовують м’які модульні меблі, популярними для обладнання ігрових є крісла-«груші» і крісла-мішки, а також великі м’які іграшки, які можна використовувати як меблі для сидіння.

Кольорова палітра. Важливо, щоб дрібні яскраві предмети, наприклад, декор чи іграшки, не губилися на занадто яскравому фоні. Доречними для фарбування стін будуть веселі, життєрадісні кольори, але не насичені і динамічні, а м’які та спокійні, які б не втомлювали зір і не тиснули на психіку дитини. Тоді кімнату сміливо можна обладнати яскравими меблями чи килимами.

Тематика і дизайн. Якщо ігрова кімната створюється для власних дітей удома, то неодмінно враховуємо вподобання і побажання своїх чад. Однак варто взяти до уваги, що діти дуже непостійні у своїх зацікавленнях: сьогодні їм подобається один мультфільм, завтра – інший, тому як варіант можна оформити кімнату, вибравши одну із загальних тематик: морська, космос, пірати, машини, принцеси, феї тощо, залежно від того, що ближче вашій дитині. Для ігрових кімнат у громадських закладах рекомендується вибирати щось більш універсальне, яке однаково подобатиметься і дівчаткам, і хлопчикам.

Śnieżka Design Lux 3

Для декорування стін ігрової кімнати можна вдатись до художнього розпису на стінах і стелі чи вінілових наклейок, обіграти перехід однієї поверхні в іншу, наприклад стіни та підлоги.
Одна важлива річ, про яку потрібно пам’ятати під час облаштування ігрової кімнати, – це те, що, незважаючи на наявність меблів, спортивного інвентарю, кімната повинна залишатись досить просторою, щоб діти могли скинути свою енергію – побігати, пострибати, погратись у рухливі ігри, не заважаючи при цьому дорослим і не нашкодивши собі.

 ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 1140 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: