ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійПятница, 28 августа 2020 09:20

Навіщо потрібне ґрунтування стін?

Однією з найпоширеніших помилок, яку припускають під час фарбування стін/стелі, є ігнорування процесом ґрунтування поверхні, який є важливим підготовчим етапом, що передує декоративному покриттю. Нехтування ним, по суті, зриває результат оздоблювальних робіт. Зокрема, фарбування без ґрунтовки «забезпечує» відставання фарби, нерівність покриття та перевитрату фарби, а відтак – повторні роботи «з нуля» та зайві витрати коштів і часу.

Ґрунтовка – це своєрідний посередник між основою (стіною) і декоративним покриттям (фарбою). Застосування ґрунтувального засобу сприяє:

  • зміцненню й ущільненню основи;
  • покращенню адгезії («зчепленню») основи з поверхневою фарбою (чи іншим оздоблювальним матеріалом, наприклад шпалерами);
  • створенню однорідної структури;
  • вирівнюванню поглинальної здатності;
  • зменшенню розходу поверхневої фарби;
  • покращенню покривної здатності поверхневого виробу.

Який ґрунтувальний засіб обрати

Оптимальний вибір – це ACRYL-PUTZ® GU40 ПОЛІМЕРНА ҐРУНТОВКА УНІВЕРСАЛЬНА, яка призначена для підготовки основи як усередині, так і назовні приміщень. Виріб підходить для ґрунтування цегляних, цементних, вапняних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних основ із високою поглинальною властивістю.

ACRYL-PUTZ® GU40 ПОЛІМЕРНА ҐРУНТОВКА УНІВЕРСАЛЬНА

Ґрунтовка забезпечує відмінну адгезію штукатурок і фарби. Завдяки використанню виробу пізніше нанесена поверхнева фарба правильно висихає. Також глибоко проникає в основу; містить у своєму складі спеціальну подвійну систему смол, які відмінно зв’язують вільні компоненти основи та зміцнюють її структуру.

Розхід – до 10 м²/дм³, залежно від виду основи та способу нанесення, а час висихання – 1 год.

Коли потрібно наносити ґрунтовку

На нові стіни ґрунтовку треба наносити завжди – незалежно від того, які роботи будуть проводитися: фарбування стін, нанесення шпаклівки, нанесення штукатурки або наклеювання шпалер. Це стосується також стін у незакінченому вигляді, поверхонь після усунення старих малярних робіт, а також у разі усунення плям чи нерівностей.

Щоб перевірити, чи потрібна ґрунтовка пофарбованій стіні, досить провести по ній долонею: якщо на ній залишиться слід, то ґрунтування необхідне.

 ТОВ «Снєжка-Україна»

Як наносити ґрунтовку

Перш ніж ґрунтувати, поверхню слід очистити від крихких частинок, залишків старої відшарованої фарби або решток шпалер, а також усунути жирні плями та всі скупчення грибків і плісняви. Температура повинна бути вище позначки +10 °C.

Для роботи знадобляться малярні валик і пензлик. Останній необхідний для важкодоступних місць, з ґрунтування яких (та кутів) і слід починати. Досить буде одного шару, і лише після повного висихання – приступати до декоративного покриття фарбою.

Для фарбування рекомендуємо застосовувати Śnieżka Mattlatex – стійку до миття латексну фарбу для стін і стель. З нею зручно працювати, бо вона не розбризкується під нас нанесення. Крім того, фарба володіє 2-им класом стійкості до мокрого стирання, тож є чудовим варіантом для приміщень із високим експлуатаційним навантаженням. Забруднились стіни? З матовою латексною фарбою Śnieżka Mattlatex стінам не страшні плями.

Латексна фарбоа Śnieżka Mattlatex

Фарба забезпечує відмінну покривну здатність та економний розхід. Також виріб створює газо- і паропроникні покриття та відповідає екологічним стандартам, а тому підходить для фарбування всередині житлових приміщень.

Сумніви щодо необхідності ґрунтування охоплюють багатьох новачків у справі ремонту, але краще вчасно їх позбутися, щоб опісля не хапатися за голову. Тут можна провести аналогію з лікуванням зуба: є два варіанти – пролікувати один раз повністю й надійно або «сяк-так» – до швидкого візиту до стоматолога знову. Хочете відмінний результат відразу й надовго – то й робити слід усе правильно з першого разу.

 ТОВ «Снєжка-Україна»

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 1135 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: