ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 19 февраля 2021 14:20

Чи природній матеріал бетон? Природній!

Існує дивний стереотип, що бетон – не є екологічним матеріалом. Звідки взялася ця хибна думка – не зрозуміло, проте вона не має під собою жодного підґрунття.

Вироби з бетону – одни з найбезпечніших, гіпоалергенних та екологічних.

По-перше, необхідно зрозуміти що таке вазагалі бетон. Відома всім вікіпедія трактує поняття бетону як штучний каменеподібний матеріал, результат раціонально підібраної суміші в'яжучого, заповнювачів (зазвичай гірські породи) і води. Як в’яжуче, у бетоні завжди використовують цемент – результат обжигу вапняків та певних типів глин, які в результаті взаємодії з водою утворюють нерозчинну міцну речовину. Як видно, всі складові бетону повністтю природні, а необхідні добавки (пластифікатори, тощо) зазвичай або природнього походження, або абсолютно інертні. При цьому додаються у мізерних кількостях.

Золотой мандарин

А переваги бетону незчисленні – це і можливість формувати найрізноманітніші конструкції та найдивніші фактури, і стійкість до зовнішнього середовища та довговічність, і зручність в обслуговуванні виробів з нього. Саме тому для благоустрою парків, приватних будинків, зон відпочинку біля багатоповерхівок все частіше й частіше використовують саме бетонні вироби, які радуватимусь усіх своїм зовняшним виглядом довгі роки.

Прочитано 1858 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: