ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 17 сентября 2021 09:20

Реставрація старих дверей

Ніколи не знаєш, що ховається за дверима. Їх зовнішній вигляд оманливий: не завжди те, що бачать очі, відповідає дійсності. Часто якраз старі двері із масиву можуть зовні втратити всю свою красу, проте в середині залишатися такими ж міцними і надійними, якими були тоді, коли їх купували, адже, окрім міцності і надійності, головна особливість дверей із натуральної деревини – це довговічність.

Купити нові дерев’яні двері значно дорожче, ніж відреставрувати старі. Тож, якщо на дверях з’явилися потертості та подряпини, фарба вицвіла та почала відшаровуватися, чи просто виникло бажання їх перефарбувати, сміло беремося за реставрацію – і двері прослужать ще не один десяток років!

Правильна підготовка дверей – ключ до їх успішного відновлення. Щоб результат вас не розчарував, у домашніх умовах варто зняти двері із завіс та покласти на стіл. Якщо з якоїсь причини двері зняти неможливо, то заблоковуємо їх клинами так, щоб пензлем можна було дістатися до всіх їхніх частин. Всю фурнітуру, як-от завіси та ручки, теж знімаємо або обгортаємо папером і фіксуємо клейкою стрічкою. Нею заклеюємо також замок.

Відтак за допомогою будівельного фена та інструментів з дверей знімаємо шар старої фарби. Якщо фена немає, то із видаленням старого покриття, яке вже почало відшаровуватися, цілком справляться шпатель або ніж та крупнозернистий шліфувальний папір. Далі очищуємо поверхню від іржі, бруду та інших забруднень. Відтак шліфуємо поверхню дверей, щоб вирівняти її та видалити дрібні вм’ятини, залишки фарби та подряпини. Тоді очищуємо двері від пилу. Якщо є сколи, нерівності та інші незначні дефекти поверхні, беремо ШПАКЛІВКУ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON і зашпакльовуємо їх згідно інструкції. Після того, як шпаклівка висохла, знову озброюємося шліфувальним папером і шліфуємо поврхню, а після шліфування усуваємо пил. Останній крок – вже безпосередньо фарбування дверей.

Якщо старе покриття дверей у гарному стані, а самі вони –неушкоджені, то підготовчі роботи значно спрощуються: цілком достатньо протерти поверхню дверей дрібнозернистим шліфувальним папером та очистити пил. І можна приступати до фарбування.

Серед усього різноманіття доступних на ринку лакофарбових матеріалів рекомендуємо скористатися для домашньої реставрації дверей ОЛІЙНО-ФТАЛЕВОЮ ЕМАЛЛЮ ŚNIEŻKA SUPERMAL. Ця фарба не боїться механічних та атмосферних факторів, стійка до дезінфікуючих засобів, її можна використовувати як усередині, так і назовні приміщень. Склад фарби є повністю безпечним для людини, адже нею можна проводити фарбування навіть у закладах охорони здоров’я та освіти. А стійкі та яскраві кольори зроблять вигляд ваших дверей таким, яким бажаєте саме ви і обмежений вибір відтінків точно не стане на заваді, адже до ваших послуг аж 32 глянцеві та матові кольори цієї фарби.

www.sniezka.ua

Окрім того, ОЛІЙНО-ФТАЛЕВА ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL має чудову покривну здатність та економна у використанні: залежно від основи знадобиться до 16 м2/л фарби при одношаровому нанесенні.

Перед початком нанесення емаль слід ретельно перемішати. Саме фарбування слід проводити за температури основи й навколишнього середовища вище від +10°C i за відносної вологості повітря менше від 80%.

Наносимо шар олійно-фталевої емалі пласким пензликом із м’якою щетиною на підготовану поверхню дверей. Фарбуємо не лише саме полотно дверей, а й одвірки та косяки, щоб вони не вирізнялися на загальному фоні. Щоб двері виглядали гарно, а покриття слугувало довго та могло відмінно виконувати свої захисно-декоративні функції, краще нанести два шари ОЛІЙНО-ФТАЛЕВА ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL. Тому даємо висохнути першому шару олійно-фталевої емалі приблизно 24 години. По завершенні цього часу пензлем наносимо другий шар ŚNIEŻKA SUPERMAL і залишаємо до повного висихання. Коли фарба висохне, можна повертати на місце ручки і завіси, знімаємо клейку стрічку та встановлюємо або розблоковуємо двері.

www.sniezka.ua

Запевняємо, результатом ви залишитеся задоволені, адже ОЛІЙНО-ФТАЛЕВА ЕМАЛЬ ŚNIEŻKA SUPERMAL знає толк у фарбуванні і ваші старі двері виглядатимуть як нові!

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua

Прочитано 614 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: