ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 08 октября 2021 09:20

Як правильно фарбувати фасад будинку

Відомо, що фасад будинку виконує багато функцій. Окрім естетичної, це насамперед захист несучої конструкції від руйнівної дії зовнішнього середовища (атмосферних опадів, ультрафіолету, перепадів температури, механічних і біологічних впливів), що продовжує строк її експлуатації.

Окрім того, це теплоізоляція, що дає змогу зберегти тепло всередині приміщень, економлячи на опаленні, та звукоізоляція, яка перешкоджає потраплянню шуму та звуків з вулиці. Тому облаштуванню та оздобленню фасаду приділяють багато уваги. І одним із найбільш вигідних та популярних варіантів – фарбування, за допомогою якого можна не просто освіжити стіни, а й кардинально змінити загальний вигляд будівлі.

Щодо особливостей процесу фарбування, то тут важливо дотримуватися певних правил. Так, роботи з фарбування фасаду мають бути завершені до появи перших заморозків. Таким чином можна буде запобігти замерзанню фарби та зберегти штукатурку у первинному вигляді. Окрім того, фарбування у комфортних умовах без опадів набагато приємніше і зручніше. Не варто також обирати спекотні сонячні дні, оскільки це загрожує нерівномірним висиханням фарби. Вибирайте відповідну погоду зі сприятливим прогнозом на кілька наступних днів. Найкращий варіант – похмурий день, після якого не дощитиме й не настануть морози, та температура навколишнього середовища – від +10°С до +30°С.

www.sniezka.ua

Починайте фарбувати від кутів будинку – ділянок, які завжди на видноті. Використовуйте для фарбування у важкодоступних місцях тонкі пензлі відповідних розмірів. Захищайте дверні та віконні отвори від потрапляння фарби за допомогою спеціального малярного скотчу. Враховуючи те, що фарба може стікати з валиків під час фарбування, цоколь фарбуйте останнім. Елементи декору фасаду, віконні й дверні отвори фарбуйте в інший колір з метою створення індивідуального та неповторного дизайну. Отож, до фарбування фасаду слід підійти дуже відповідально, оскільки невдале покриття може стати причиною невидимих на перший погляд дефектів. Щоб цього не трапилося, необхідно ретельно підготувати основу й використовувати лише якісні матеріали.

Варто пам’ятати, що фасадна фарба – це не той матеріал, з допомогою якого вдасться замаскувати дефекти поверхні будинку. Саме тому перед фарбуванням важливо добре підготувати поверхню фасаду для нанесення матеріалу. І розпочинати слід з усунення механічних особливостей поверхні та виконувати роботи, спрямовані на її відновлення. Іншими словами, потрібно зробити все для того, щоб поверхня перед фарбуванням була чистою, сухою, рівною та без тріщин. Наприклад, попередньо поштукатурити чи пошпаклювати стіни. На цьому ж етапі важливо досягти оптимальної адгезії основи, використовуючи ґрунтувальний засіб глибокого проникнення. Що стосується фарби, то слід обирати матеріал, який довго не втрачатиме своєї естетичної та функціональної здатності.

Ми пропонуємо звернути увагу на акрилову емульсійну фарбу для фасадів Śnieżka Standart Fasad, спеціально призначену для декоративно-захисного фарбування фасадів нових та відреставрованих будівель. Якісні та екологічно безпечні компоненти, вдало поєднані у складі фарби, забезпечують довготривалий захист фасаду від атмосферних факторів: вологи, температурних коливань й ультрафіолету. Акрилові фарби, як і обрана нами, мають чудову адгезію з основою завдяки чому їх легко наносити. Перед нанесенням на стіни Śnieżka Standart Fasad кольоруємо за допомогою барвника Sniezka Colorex Fasad або універсального пігментного концентрата Sniezka Colorex та ретельно перемішуємо.

www.sniezka.ua

Фарбуємо у вищевказаній послідовності і як результат – пофарбований акриловою емульсійною фарбою фасад матиме привабливий вигляд, а ваш будинок буде надійно захищений на довгі роки.

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua

Прочитано 421 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: