ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійВівторок, 21 листопада 2023 16:39

ТОП-10 країн із найприємнішою ціною на нерухомість для нерезидентів

Купівля нерухомості за кордоном не тільки є чудовим способом диверсифікації портфеля активів, а й може стати шансом на приємні фінансові вкладення. Сьогодні ми розглянемо ТОП-10 країн, де ціни на нерухомість прийнятні для нерезидентів, і обов'язково згадаємо найцікавіші та найдоступніші для інвесторів.

1. Грузія

На нерухомість в Грузії ціна залишається однією з найпривабливіших для інвесторів. У Тбілісі, столиці, середня вартість квадратного метра становить близько $1,000. Нерухомість у Батумі, популярному курортному місті, також доступна за прийнятними цінами, середня вартість тут становить близько $800 за квадратний метр.

2. Португалія

У Лісабоні, столиці Португалії, ціни на будинки і квартири середні, близько $3,000 за квадратний метр. Однак, у регіонах країни, таких як Алгарве, ціни нижчі, приблизно $2,000 за квадратний метр.

3. Іспанія 

Іспанія надає різноманітні можливості для охочих вкласти гроші в місцеве житло. У Барселоні ціни на нерухомість у середньому становлять близько $4,000 за квадратний метр, але в менш популярних районах, наприклад, на півдні Іспанії, ціни значно нижчі, близько $2,000 за квадратний метр.

4. Домініканська Республіка

У цій карибській країні ціни на нерухомість залежатимуть від регіону, в якому ви пригледіли собі квартирку або будинок. На Пунта-Кані, одному з популярних курортів, середня вартість квадратного метра становить близько $2,000.

5. Мексика

У Мексиці також ціни сильно залежать від місця розташування. Наприклад, у Канкуні, популярному туристичному місті, ціни логічно вищі, у середньому - це $2,000 за квадратний метр. Однак, у менш популярних регіонах вартість може бути значно нижчою, аж до $1,000 за квадратний метр.

6. Таїланд

У Таїланді ціни на нерухомість також залежать від регіону. У Бангкоку, столиці країни, середня вартість квадратного метра становить близько $2,500. Але на узбережжі ціни можуть бути нижчими, близько $1,500 за квадратний метр.

7. Греція

Греція надає різноманітні варіанти для інвестицій. В Афінах, столиці Греції, середня вартість квадратного метра близько $2,500. Однак, на островах і в менших містах ціни нижчі, близько $1,500 за квадратний метр.

8. Туреччина

Туреччина приваблює іноземних інвесторів низькими цінами на нерухомість. У Стамбулі, найбільшому місті країни, середня вартість квадратного метра близько $2,500. Однак, на узбережжі та в інших регіонах ціни можуть бути нижчими, близько $1,500 за квадратний метр.

9. Болгарія

У Болгарії середня вартість квадратного метра нерухомості варіюється від $1,000 до $2,000, залежно від місця розташування. Популярні курортні міста пропонують більш доступні ціни.

10. Марокко

Марокко надає нерухомість, яка доступна для іноземних інвесторів. У Марракеші, популярному туристичному місті, середня вартість квадратного метра становить близько $1,500.

Отже, світ пропонує чимало можливостей для інвестицій у нерухомість, і вибір залежить від ваших цілей, бюджету та вподобань. Грузія залишається одним із найцікавіших і найдоступніших місць для інвесторів, і її місце в цьому ТОП-10 повністю обґрунтоване. При виборі країни для інвестицій завжди важливо проводити ретельне дослідження і консультуватися з професіоналами, щоб зробити найкращий вибір.

 

Прочитано 3506 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: