ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній



Середа, 14 червня 2023 12:00

З ТЦ у Днiпрi зняли арешт

Державний "ПриватБанк" захистив право власностi на торговий центр "Приозерний" у багаторiчних судових суперечках iз колишнiм власником, йдеться в офiцiйному повiдомленнi фiнустанови.

Зокрема, 5 червня Господарський суд Днiпропетровської областi вiдмовив у позовi компанiї "Мiсiя-1" щодо оскарження права власностi банку на ТЦ i скасував арешт, накладений на це об'єкт, повiдомляє Commercial Property.
"Товариство "Мiсiя-1", що юридично пов'язано з екс-власниками фiнустанови, роками намагалося повернути у свою власнiсть майно, на яке було звернуто стягнення в рахунок погашення заборгованостi за кредитом. Проте "ПриватБанк" домiгся вирiшення спору по сутi", - йдеться в заявi держбанку.
Водночас у Господарському судi Днiпропетровської областi перебуває ще одна справа, пов'язана з ТЦ "Приозерний". Йдеться про позов банку до колишнього орендаря - компанiї "Алонза" - щодо звiльнення торгового центру й усунення перешкод у користуваннi примiщеннями.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, загальна площа об'єкта становить 31790 кв. м, а торгова - 21 тис. кв. м. ТЦ має шiсть наземних та один пiдземний рiвень.

Прочитано 451 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: