ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компанійСубота, 08 червня 2024 11:00

Вiйськовим хочуть компенсувати 50% першого внеску по "єОселi"

Механiзм отримання компенсацiї вiйськовослужбовцям, якi вперше пiдписують контракт, вiдповiдно до Закону України буде висвiтлено пiсля ухвалення вiдповiдного рiшення Кабiнетом мiнiстрiв.

Вiдповiдно до Закону України "Про внесення змiн до деяких законодавчих актiв України щодо окремих питань проходження вiйськової служби, мобiлiзацiї та вiйськового облiку" вiд 11 квiтня, вiйськовослужбовцi у разi укладення першого контракту мають право на компенсацiю 50% першого внеску за кредитом, забезпеченим предметом iпотеки вiдповiдно до умов забезпечення приватним акцiонерним товариством "Українська фiнансова житлова компанiя" доступного iпотечного кредитування громадян України.
Водночас порядок та умови надання вiйськовослужбовцям такої компенсацiї визначаються Кабiнетом мiнiстрiв України. Наразi компенсацiя не здiйснюється. Всi правила та алгоритм здiйснення компенсацiї будуть визначенi у вiдповiднiй постановi чи порядку КМУ.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, наразi ж вiйськовослужбовцi, якi несуть службу за контрактом, можуть взяти участь в "єОселi" та придбати власне житло пiд 3% рiчних, а учасники бойових дiй та ветерани вiйни - пiд 7%. Водночас всi зазначенi категорiї позичальникiв можуть обрати приватний будинок чи квартиру в будинку, що будується або не старшому за 10 рокiв (для обласних центрiв та Києва). Для цього необхiдно подати заявку в мобiльному застосунку "Дiя".

Прочитано 201 разів

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: