Ольга Кулик придбала своє гнiздечко на Полтавщинi за програмою "Житло для ВПО".
"Полтавщина - моя Батькiвщина. Тут я народилась, виросла i вилетiла з батькiвського гнiзда пiдкорювати свiт. Спершу до Києва на навчання, а потiм до Севастополя на роботу, а тодi й замiж. Це було 2005 р. Десять лiт сумлiнно пропрацювала в "Промiнвестбанку". Народила доньку. З початком АТО зрозумiла, як сильно полiтичнi подiї впливають на суспiльнi й навiть сiмейнi вiдносини. А з анексiєю Криму 2014 р. для мене стало очевидним, що толерантним людям з iншою думкою, нiж у скабєєвої на каналi "росiя 1", мiсця в тому суспiльствi немає. Неймовiрно здивувало, коли на новорiчне свято в дитсадок до моєї дитини завiтали не дiд Мороз зi Снiгуронькою, а iмператриця Єкатєрiна II з графом Потьомкiним... Тож 2015 р. ми з донькою стали вимушеними переселенцями. Переїхали до моїх батькiв. Питання власного житла не поставало, адже глибоко в душi жеврiла (та й досi жеврiє) надiя на повернення до Севастополя. Тож коли менi запропонували взяти участь у програмi "Житловi примiщення для внутрiшньо перемiщених осiб", я згодилася з часткою скепсису. Людина, що народилася в час перебудови, росла у 1990-тi рр. та живе в умовах вiйни iз сусiдом, навряд чи повiрить у дива вiд держави. Я й у лотерею жодного разу не вигравала... Та дива таки трапляються! Напередоднi Нового року я отримала коштовний дарунок вiд життя, держави i Бога - двокiмнатну квартиру в центрi Кременчука, власне житло для себе i своєї дитини. Звичайно, наступнi 20 рокiв повертатиму кредит i платитиму мiнiмальнi 3% рiчних. Та нiхто не заперечить: воно того варте. Дякую феям iз Полтавського вiддiлення Держмолодьжитла за оперативнiсть, пiдтримку i сприяння в органiзацiйних питаннях. Дякую уряду Нiмеччини i банку KFW, нашiй державi, Президенту i моїм батькам. Слава Українi!" - подiлилася своєю iсторiєю панi Ольга.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, родина Ольга i Сергiй Хороль, яка виховує двох дiток, отримала кредит на житло в Чернiвцях в межах проєкту "Житловi примiщення для внутрiшньо перемiщених осiб" за рахунок коштiв гранту, наданого урядом Нiмеччини через Кредитну установу для вiдбудови (KfW).
Ця сiм'я стала переможцями рандомного вiдбору з числа кандидатiв для отримання кредиту, визначених методом випадкової вибiрки iз застосуванням програмного забезпечення, запропонованого мiжнародним iмплементацiйним консультантом (IPC GmbH) i погодженого KfW.