ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 21 февраля 2020 11:20

Шпаклювання стін

Шпаклювання стін – важливий та відповідальний етап у ремонті помешкання, без якого неможливо створити омріяний інтер’єр, а відтак – ідеально гладку поверхню для подальшого фінішного оздоблення стін – фарбування чи наклеювання шпалер.

Сучасні високотехнологічні матеріали, поєднуючи властивості стартової й фінішної шпаклівок, забезпечують найефективніше виконання робіт із шпаклювання, пришвидшуючи та полегшуючи виконання цього процесу.

Шпаклівка Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START повною мірою відповідає таким вимогам. Завдяки особливій рецептурі, високоякісним складникам та сучасній формулі, основою якої є мікронаповнювачі діаметром лише 63 мкм, цим шпаклювальним матеріалом можна ретельно заповнювати не лише тріщини, подряпини та виїмки на поверхнях стін, а й шви між гіпсокартонними плитами.

Śnieżka

Шпаклювальна гладь Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START 2 в 1 – це стартова і фінішна шпаклівка в одному виробі. Вона має чудову адгезію з основою, утворює шар та міцне й стійке покриття, що забезпечує довготривалий естетичний вигляд стін у помешканні.

Шпаклівку дуже легко наносити на поверхню – вона не осідає, швидко сохне і не тріскає навіть при товстішому шарі – до 3 см. Матеріал створює ідеально гладку поверхню, яку після шліфування легко фарбувати – фарба лягає рівномірно і без жодних дефектів. Отож, при використанні Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START немає необхідності у фінішній шпаклівці.

Однак, яким би ідеальним не був шпаклювальний матеріал, без чіткого дотримання технології шпаклювання та певних правил досягти очікуваного результату просто неможливо.

Технологія вирівнювання стін шпаклівкою Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST10 START передбачає дотримання таких правил.

Śnieżka

  • Приготування шпаклівки: передбачену для використання кількість сухої шпаклювальної маси всипати у ємність із водою (приблизно 1 кг сухої маси на 0,3 л води), постійно перемішуючи, бажано за допомогою міксера, до отримання однорідної маси без грудочок. Треба пам’ятати, що шпаклювальна маса придатна до застосування протягом приблизно 1-ї години.
  • Готову масу через 5 хвилин знову перемішати і наносити на поверхню за допомогою шпателя із неіржавіючої сталі чи пластмаси або методом гідродинамічного розпилення.

Śnieżka

  • Наносити «мокрим по мокрому» наступний шар за дотримання умов: 1-й шар товщиною 1–3 мм; час нанесення перед повним висиханням 1-го шару – приблизно 75% сухої на дотик поверхні.
  • Висохлу поверхню шліфувати наждачним папером, абразивною губкою або сіткою 100/150 та очистити від пилу.

Śnieżka

  • При шпаклюванні стиків між гіпсокартоннихми плитами слід стежити, щоб після нанесення шпаклівки на щілину між плитами можна було наклеїти паперову стрічку або армувальну сітку на ще мокру поверхню. Стрічку накладати випуклістю до стіни так, щоб центр її ширини проходив уздовж щілини. Шпателем ретельно усунути пухирці повітря з-під стрічки, втискаючи її у свіжонанесений шар шпаклівки. Після висихання швів нанести другий вирівнювальний шар, а у разі потреби – третій ширшим шпателем. Висохлий шар шпаклювальної маси шліфувати так само, як у разі шпаклювання стін.

Після шліфування зашпакльовані стіни цілком готові до фарбування.

 ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 3067 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: