ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 13 марта 2020 11:20

Оновлюємо до весни дерев’яні парапети на терасі

Дерев’яна тераса – це справжня окраса будь-якого будинку, своєрідний місточок між житлом і довколишньою природою. А як приємно теплого літнього пополудня сидіти на ній у м’якому кріслі, попивати прохолодні напої та насолоджуватися життям!

Але щоб мрії стали реальністю, спочатку доведеться трішки попрацювати, адже із приходом весни впадають в очі усі недоліки, яких зазнала тераса протягом зими – саме у цю пору року дія атмосферних факторів найагресивніша.

ТОВ «Снєжка-Україна»

Найбільше страждають парапети, адже вони – той передовий авангард, який першим приймає на себе вітер, сильний дощ і сніг. Їхнє захисно-декоративне покриття розтріскується, темніє та відшаровується від деревини. Тому з приходом весни дерев’яні парапети часто потребують оновлення, щоб упродовж теплої пори року милувати око господарів і гостів. Тож зустрінемо весну у всеозброєнні – захистимо дерев’яні парапети засобами ТМ VIDARON.

Спочатку у пригоді стане ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON – безбарвний засіб глибокого проникнення, який забезпечує ефективний та повний біологічний захист деревини від синяви, грибків, що викликають розкладання деревини, та комах-шкідників. Для повноцінного захисту знадобиться нанести всього один шар.

МПРЕГНАТ-ҐРУНТ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON

Спочатку підготуємо основу. Усю поверхню дерев’яних парапетів очистимо від старого покриття за допомогою шпателя або ножа та шліфувального паперу такої зернистості, щоб при видаленні старого покриття завдавати мінімальної шкоди деревині, адже якщо залишаться «борозни», їх буде важко зашліфувати.

Після того, як старе покриття очистили, поверхню дерев’яних парапетів рівномірно шліфуємо, очищаємо від пилу та пензлем старанно наносимо ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON, попередньо обов’язково одягнувши гумові захисні рукавиці та ретельно перемішавши засіб до однорідної консистенції. Надлишок розтираємо сухим пензлем.

Імпрегнування слід виконувати на кожному боці дерев’яних парапетів, щоб не допустити залишення необробленої поверхні деревини. Температура основи та навколишнього середовища має становити від +5°C до +30°C, а відносна вологість повітря – до 65%.

Через 24 години після просочення поверхні дерев’яних парапетів ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТОМ ТМ VIDARON шліфуємо її наждачним папером зернистістю 320, щоб розгладити підняті волокна деревини та отримати гладку поверхню для нанесення фінішного покриття – ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНОГО ЛАКОБЕЙЦУ ТМ VIDARON.

Лакобейц захисно-декоративний

Цей засіб підкреслює текстуру деревини та утворює щільне, міцне й еластичне покриття, яке забезпечує максимальний і довготривалий захист деревини від руйнівного впливу води, УФ-випромінювання та мінливих атмосферних факторів. Окрім того, він доступний як у прозорому варіанті, так і в 14 готових до застосування кольорах: сосни, горіха, білої акації, африканського венге, вибіленого дуба, каліфорнійської секвої тощо. Отож чи є ви прихильником традиційних відтінків українських порід, чи бажаєте чогось екзотичного, підібрати колір для дерев’яних парапетів не становитиме труднощів.

Перед нанесенням засіб ретельно перемішуємо до досягнення однорідної консистенції і кольору, знепилюємо поверхню парапетів від шліфувального пороху та за допомогою пензля наносимо Лакобейц, рівномірно розподіляючи його по поверхні деревини.

ТОВ «Снєжка-Україна»

Щоб досягти найкращого декоративного ефекту та максимальних експлуатаційних характеристик на дерев’яні парапети доведеться нанести три шари засобу, тому коли перший шар висохне (для цього знадобиться орієнтовно 12 годин), виконуємо міжшарове шліфування шкуркою зернистістю 320 і приступаємо до нанесення другого шару лакобейцу. Після його висихання також проводимо міжшарове шліфування і наносимо третій шар. Коли він висохне, дерев’яні парапети будуть повністю захищені і готові радувати вас своїм зовнішнім виглядом.

ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 1867 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: