ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 11 декабря 2020 09:20

Переваги водоемульсійних фарб

Ринок лакофарбової продукції в Україні сьогодні надзвичайно широкий – як то кажуть «до кольору, до вибору». З огляду на те, що бувають різні фарбувальні склади, серед десятки назв виробів споживачеві загубитися досить просто. Утім, навіть новачок у фарбуванні помітить, що з безлічі фарб вирізняються та є більш затребуваними водоемульсійні – це   фарби на водній основі.

Чим зумовлена така популярність водоемульсійних фарб та де їх зазвичай використовують, читайте далі в матеріалі.

https://www.sniezka.ua/vyroby

Якщо скласти список переваг, то їх надзвичайно багато.

Універсальність. Звісно, чим універсальнішим є продукт, тим більший на нього попит. Так сталося й у випадку з водними емульсіями. Їх використовують для різних типів робіт – зовнішніх і внутрішніх, у громадських і житлових приміщеннях, на поверхнях із різних матеріалів і фактур – бетонній, цементній, гіпсовій, дерев’яній, на шпалерах тощо, за винятком хіба що металу.

Екологічність. Оскільки основним розчинним компонентом цих фарб є вода, то вони безпечні й екологічні. Водорозчинні фарби використовують усередині й назовні приміщень.

Безпека для людини й турбота про довкілля є пріоритетом для популярного виробника фарб «Снєжка-Україна». Компанія, будучи екосвідомою, відповідає на виклики сучасності й представляє широку лінійку водоемульсійних фарб високої якості, які пройшли процес екологічної сертифікації, а тому марковані знаком «Зелений журавлик». Цей екологічний сертифікат засвідчує безпечність виробу для навколишнього природного середовища й для людського організму, а також вказує, відповідно, на те, що під час виготовлення продукції було дотримано екологічних технологій.

Чудова адгезія. Водоемульсійні фарби також добре зчеплюються з уже пофарбованими поверхнями.

Швидкість висихання. Час висихання пофарбованого покриття є значно меншим, ніж під час використання інших фарб.

До кольору, до вибору. Різноманіття кольорів, яких можна досягти під час використання водоемульсійних фарб, справді вражає. Ви зможете отримати будь-який бажаний відтінок, додавши пігменти або скористатися системами тонування.

https://www.sniezka.ua/vyroby

Зручність і простота у використанні. Процес фарбування доволі простий – не потрібно володіти професійними навичками, досить додати у фарбу барвник і добре перемішати й акуратно, дотримуючись техніки нанесення, фарбувати стіни й стелі.

Щоб вибрати найвідповідніший для вас виріб, досить прочитати властивості на упакуванні або попросити про допомогу в консультанта, а під час опоряджувальних робіт варто дотримуватися рекомендацій виробника щодо правильного застосування водоемульсійних фарб.

ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 1161 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: