ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийДБН А.2.3-1-99. Зміна N 5. Територіальна діяльність в будівництві. Основні положення.

Оцените
(0 голосов)

Скачать ДБН А.2.3-1-99. Зміна N 5. Територіальна діяльність в будівництві. Основні положення.

Зміна № 5  ДБН А.2.3-1-99

 ПРИЙНЯТО ТА НАДАНО ЧИННОСТІ: від 23.08.2005  № 142

ТЕКСТ

По всьому тексту державних будівельних норм назву “Держбуд” замінити  на “центральний орган виконавчої влади у сферах будівництва, промисловості будівельних матеріалів, містобудування та архітектури” у відповідних відмінках.

Пункт 1.1 Вираз “…як складової частини державного регулювання у сфері містобудування, будівництва та комунального господарства” викласти  в новій редакції: ”…як складової частини  технічного регулювання у сферах будівництва, промисловості будівельних матеріалів, містобудування та архітектури…”.

Пункт 1.4, другий абзац, викласти у новій редакції: “Територіальна діяльність здійснюється організаціями, перелік яких із закріпленими  за ними територіями встановлюється центральним органом виконавчої влади у сферах будівництва, промисловості будівельних матеріалів, містобудування та архітектури з числа тих, що мають відповідну ліцензію”.

Додаток 2 вилучити.


Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: