ЛКМ Утепление Окна и двери Технологии Техника | Рынок Аналитика Новости компанийПятница, 30 октября 2020 09:20

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

Пожовкле опале листя може й личить листопаду, а от пожовклим занедбаним батареям треба давати раду. Поки до України повертається потепління, цим можна скористатися й пофарбувати батареї, які потребують оновлення, адже для цього потрібно, щоб вони не були нагріті.

Як правильно пофарбувати радіатор під час опалювального сезону – читайте далі в матеріалі.

Так, одна з головних умов ефективного оновлення батарей опалення – щоб максимальна температура фарбованої поверхні не була вищою за 30 °С. В іншому разі емаль дуже швидко висохне, через що ляже нерівномірно й відставатиме. Тому наносити шар нового покриття на батареї тоді, коли вони увімкнені й гарячі, категорично не можна.

Не біда, якщо ви трохи пізно опам’яталися, що ваші «теплі друзі» на наступні кілька місяців мають непрезентабельний вигляд. Досить перекрити вентилі на радіаторі, дочекатися його охолодження й тоді приступати до роботи.

www.sniezka.ua

Найперше – підготуйте поверхню

Тпру! Притримайте коней… Почати фарбування відразу не можна навіть тоді, коли це абсолютно новий радіатор. Щоб нанесене покриття було охайним й довго зберігало солідний вигляд, потрібно ретельно провести всі обов’язкові підготовчі роботи. Зауважте, що одна тільки підготовка поверхні може зайняти більше часу, ніж власне фарбування, тому поставтесь до неї серйозно, як до важливої частини роботи з оновлення батарей.

Підготування поверхні передбачає такі кроки:

  1. Усуньте стару фарбу. Це можна зробити двома способами: дротяною щіткою й хімічними розчинниками, до того ж ті діють тільки на шар фарби, не руйнуючи металевої поверхні.
  2. Якщо є іржа, її також треба позбутися, попередньо знежиривши поверхню содою.
  3. Далі вирівняти поверхню наждачним папером.
  4. Опісля очистити мокрою ганчіркою від пилу та бруду.
  5. Відкриті металеві фрагменти основи заґрунтувати антикорозійною фарбою (наприклад, Sniezka UREKOR S). Це допоможе поліпшити зчеплення основи з емаллю.

Чим пофарбувати радіатор опалення?

Пів справи – позаду, тепер радіатор залишилось пофарбувати. Для покриття поверхні елементів систем центрального опалення й радіаторів треба використовувати спеціальну емаль, яка стійка до високих температур, забезпечує високу адгезію з основою та стійкий глянцевий блиск, не жовтіє з часом, швидко висихає і не має неприємного запаху. Усе це якнайкраще характеризує модифіковану акрилову емаль Śnieżka Для Радіаторів. До всього ж виріб відповідає екологічним стандартам, про що свідчить сертифікат «Зелений журавлик».

Емаль спеціального призначення Śnieżka Для Радіаторів

Сертифікат «Зелений журавлик»

Емаль спеціального призначення Śnieżka Для Радіаторів підходить для декоративно-захисного покриття не лише батарей, але й на штукатурках, бетоні, основах, виконаних із деревини та деревопохідних матеріалів, а також сталевих і чавунних елементах, що використовуються всередині приміщень.

Як пофарбувати радіатор емаллю від ТМ Śnieżka

Перед роботою ретельно перемішайте емаль. Крім неї, вам знадобляться маленький валик із коротким ворсом і довгий пензлик для зручної роботи у важкодоступних місцях. І, звісно, не забудьте захистити підлогу та стіну від потрапляння фарби.

Далі дотримуйтеся інструкцій, які вказано на упакуванні виробу. Зокрема, щоб досягти покриття найкращої якості, досить двох шарів, між ними потрібно витримати перерву в 4 години – попередній шар має висохнути перед нанесенням наступного.

www.sniezka.ua

Щоб уникнути патьоків, фарбувати треба згори донизу. Водночас починати варто з важкодоступних місць, після чого переходити до зовнішньої частини.

Оце й усе – надати нового вигляду батареям доволі просто. Тож подбайте, щоб ваші батареї були не лише гарячими, але й гарними! І до теплих зустрічей!

 ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Прочитано 641 раз

Подпишитесь на новости строительства:

 

 

Выбор редакции: